şükela:  tümü | bugün
  • belek yakınında bogazkoy de bulunan 5 yıldızlı spa otel diye gecen 3 yıldızlı otel gibi hizmet veren bakkal amcanın bile daha iyi yöneteceği otelimsidir. odalara duş jeli dahi koymaktan aciz ucuz sac kremlerini yarım dolu şişelerde getirmekten utanmayan cerez anlayışları leblebi ve fıstık kabugugundan ibaret bir yer. otel yonetimine gore yeterli personeli vardir ancak yemekte yarim saat bekleseniz de kafaniza bi garson gelebilemez, yetisemez. otel puanının yüksek oldugunu söyleyerek boburlenen yanlış zamanda geldiğim için nerdeyse beni haksız çıkaran müdüre sahiptir. spasi rahatlamak icin degil sinirinizi bozmak uzere dizayn edilmistir. ucretlendirme kensington daki otelden daha yuksekken masorleri kacak calistirdiklari icin toplatilmis. oole diollaa
  • halen konakladığımız otel. odaların geniş olmaması ve oda eşyalarının biraz eskime belirtileri göstermesi dışında, sezon dışı olmasına rağmen garson sayısıyla şimdiye kadar kaldığım tüm otellerden çok olması dikkat çekmiştir. kahvaltıda dahi çayınızı takip ediyor ve yeni çayınızı getiriyorlar. yemek, salata ve tatlıları hem çeşitli hem de oldukça lezzetli. çarşafları özel bir istekte bulunmazsanız üç günde bir değiştiriyorlar.
  • antalya ili belek-boğazkent'te bulunan, son 2 tatilimi geçirdiğim ve parasını sonuna kadar hakeden ender otellerden biri. özellikle çocuk dostu olması nedeniyle tercih etmiştik. çocuklar için 1 tane aqua parklı 2 ayrı havuzu, oyun parkı, klüp odası ve sahilde deniz suyu ile dolu çocuk havuzu mevcut. yemek yeme yerlerinin çokluğu nedeniyle izdiham olmuyor. garson sayısı gayet tatmin edici. spa merkezi ve stres havuzu harika. bu sene olmadı ama seneye gene gitmeyi düşünüyorum. umarım kalite düşmemiştir.
  • iş için gittim, allahtan iş için gitmişim, özel amaçlı gitsem herhalde kafayı yerdim.

rezalet bir otel. yemek kalitesi yerlerde, hizmet kalitesi yerlerde, odalar desen küçük, eski. akşam yemeğini dışarda yedik o kadar sıradandı ki.

deluxe dedikleri yer de otele 100 metre mesafede olan yer bile dandik, öyle ki odam rutubet kokuyordu, klima gece uyutmayacak seviyede gürültü çıkartıyordu.

temmuza geceliği ortalama 500 tl kişi başı az önce baktım, çok yazık çok.