şükela:  tümü | bugün
  • antalyaspor macinda 4, kasimpasa macinda 6 dakika oynamis forvet. kendisinden 6 gol, 4 assist bekliyordum sahsen bu iki macta. hayal kirikligi.
  • icerden bildiriyorum diyen zerzevat 1 hafta once de gignac tamam diye yazmis, neyin icinden bildiriyor acaba merak ettim.
  • kotu futbolcu falan degildir, yeri gelir ikiser ucer de atar, ama su ana kadar 1 gol attigina dair istatistik verilmis. hatta uc kisi de hemen favorilemis. o kadar dusundum, gol attigi maci animsayamadim.

ne zaman gol atti oglum bu adam? halusinatif etkiler, sentetik maddeler geyigine girmek istemiyorum. hangi skora etki ettigini bulmaya calisiyorum, aydinlatin.

ayrica ironi olarak, rakipler algi yapar, algilara gelmeyin derken dezenformasyon yapilmasi soz konusu. bakalim kabul edilecek mi, sehven oldu efenim mi denilecek. bu adam cop falan degil ama ya taraftar?

edit: vallahi gozlerime inanmak istemiyorum ama "adam fener macinda gol atti ya" gibi mesajlar aliyorum. arkadas etmeyin, eylemeyin. bu besiktas taraftari gercekten psikolojik sikintilar yasiyor. oyle veya boyle, adamin attigi gol ofsayt diye verilmemis. mac, bu adamin attigini dusundugunuz gol verilmeden bitmis. puana yansimamis, skorborda yansimamis. oldu olacak haksiz saydigimiz kirmizi kartlari yazmayalim, veya bize gore kirmizi verilmis olmasi gereken maclarda quaresma 3 macta 5 kez atildi, 10 mac da ceza aldi diye koyalim istatistiklere, veya gol kralligina "bize gore gol olan" pozisyonlari falan da ekleyelim. iyice corba edelim her seyi.

yemin ediyorum 2011 sampiyonlugu pesinden trabzonun yaptiklarini gectiniz bir ofsayt pozisyonu uzerinden. bu kadar hastalikli dusunce, boyle obsesyon hayatimda kimsede gormedim. sonraki asama ne biliyor musun, sayet besiktas bir puanla falan sampiyonlugu kaybedecek olursa bu taraftar besiktasi sampiyon ilan edecek. trabzon gibi uefaya mac kasetleri yollar artik. negredonun ligin basinda sayilmayan golunden gelecek puanlarla 2018 sampiyonu besiktas diye gezerler. diger takimlarin sampiyonluk sayisindan falan duserler. demisti dersiniz.
  • boluspor devreye girmeden beşiktaş'ın transferi bitirmesini umut ettiğim oyuncu. yoksa boluspor ile yarışmak zor.
  • *elde pek para yok.
    *kanat, defans ve orta sahaya da transfer gerekiyor.
    *ağustos girmiş, lig başlamak üzere.
    *elinde forvet olarak sadece cenk tosun var.
    *ortalama bir forveti iyi besleyebilecek bir sistemin; oğuzhan, talisca, babel, quaresma, tolgay gibi oyuncuların var.

bu şartlar altında oldukça makul ücretlere negredo'nun gelebileceği konuşuluyor ve hala bazıları bu olası transferi "çok iyi" bulmuyor. gerçekten çok ilginç.
  • rvp de ilk geldiğinde boş koşularını oyun zekasını övüp kendimizi avutuyorduk, sonrası malum.
  • içine sinmeyen mi ararsın, cenk de onun kadar oynuyor elimizde cenk var zaten diyen mi ararsın. arkadaşlar cahil cahil konuşmayın bakın yalvarıyorum size. adam bariz net bir golcü bak çok net golcü. gomez gelirken sakat dediniz beğenmediniz, ba gelirken bitik dediniz beğenmediniz, aboubakar geldi bu kim amına koyim yaa dediniz beğenmediniz, üçünün de arkasından ağıtlar yaktınız. lan bir durun düşünün o zaman demek ki bu adamlar güzel forvet transferi yapıyor güvenelim şunlara deyin.

lan fenerliden cimbomludan beter şu beşiktaş taraftarı yemin ediyorum. yaşını beğenmeyen var, kendisini kökten beğenmeyen var. bu arkadaşlar para şifresi yazıp fm oynadığımızı sanıyorlar onlara da hak veriyorum. aga sen 3 senedir mali sıkıntılardan ötürü sil baştan kiralık takım kurup şampiyonluğa oynuyorsun farkında mısın bunun? sen bunu yapmaya mecbursun, bu illet bitene kadar bu şekilde ilerlemeye mecbursun. gignac da gignac, lan adam 30 yaşında iken marsilya'da 1 sezon oynayıp te anasının nikahına meksika'ya gidiyor neden diye sorgulamıyorsun da senelerdir la liga ve premier lig'de oynayan adamı sorguluyorsun la havle ya kendimi yakacam şu an.
  • bolu spor sagdan soldan 1m daha bulabilseydi bu kardeşimizi alabilecekti.
  • belki aradığımız adam değil, leblebici forvete gomez yüzünden bir anda alıştık falan da; arkadaş porto maçındaki üçüncü golde babel topu aldığında şöyle bir bakıp bir saniyede o koşuyu yapmayı akıl eden adama balon topçu diyeni sikerler. futbolu biraz bilen adama çok şey anlatıyor o koşu. pozisyon da gol oldu zaten.

o an ayakta alkışlayasım geldi daha asisti yapmadan. belki çok gol atamayacak ama bize çok faydası olacak adam. vurduğun gol olsun.
  • 35 gol mevzusunda bülent ülgen'in saçma sapan ısrarının kurbanı oldu kendisi. bi kağıda 35 gol yazmışlar, adam da sanırım bozmamak için geri çevirmeyip imzaladı.

ilk basın toplantısında da kac gol hedefi olduğu sorulmuş, o da gayet olgun ve profesyonel şekilde; "rakamlara takılmak istemiyorum. en iyi sezonumuzun üstüne çıkmak isterim. ama rakamlara takılmak istemiyorum" beyanında bulundu. yani kendisinde, 35 gol atarım uçarım kaçarım tripleri yok.

bu mevzu üzerinden algı yapılıp değişik bir baskı kuruluyor negredo'nun üstünde. gerçi kendisini etkileyecegini pek zannetmiyorum ancak yinede mevzunun aslını bilmek lazım.