şükela:  tümü | bugün soru sor
  • önce efsane stoper ilan edilen maicon'un içinden geçti, sonra dünyanın en iyi kalecisi olan muslera'yı yerlerde süründürdü ve akabinde de boş kaleye topu yuvarlayarak inönü'deki ilk golünü attı matador reyiz.

hoş geldin ispanyol!
  • bugün quaresma'ya verdiği paslarla
    'quaresma bak böyle paslar atıcaksın bana' demiştir, quaresma'nın cevabı gecikmemiş
    'bak negredo sen de böyle vuracaksın'
  • antalyaspor macinda 4, kasimpasa macinda 6 dakika oynamis forvet. kendisinden 6 gol, 4 assist bekliyordum sahsen bu iki macta. hayal kirikligi.
  • icerden bildiriyorum diyen zerzevat 1 hafta once de gignac tamam diye yazmis, neyin icinden bildiriyor acaba merak ettim.
  • (bkz: kaç kaldı ibneler) :d :d
  • her hafta galatasaraya karşı oynarsa 35 gol hedefini gerçekleştirebilecek oyuncu
  • pas atın şut çekeyim, orta açın kafa vurayım mantıklı bir 10 numarayla oynatıldığın için,
    geldiğin günden beri onlardan 2 kat maaş kazanıyorsun diye sana pas atmadıkları için,
    sana güvenmeyen, mobbing uygulan teknik direktörümüz için,
    sen gol attıktan sonra orta saha, defans sana doğru koşa koşa gelirken, arkanda oynayan 3 soysuzun tin tin en son gelişine, bazen hiç gelmeyişine tanık olduğun için

affet bizi matador.

lask linz maçında 90. dakikada atılan golde bile gelmemiş amk çingenesi. yedek kulübesi götünü yırtarcasına koşarken yanında olmasına rağmen adım atmamış.

beşiktaş'a gelen gelmiş geçmiş en karakterli oyuncu. her türlü muamele maruz kaldı ama o çıktı görevini yapmaya çalıştı. 4 milyon kazanırken, "party - sleep - repeat" yapmak varken hep futboluna odaklandı. umarım gittiğin yerde bu tür kahpeliklere maruz kalmaz, mutlu olursun.
  • bu kadar eleştirinin üzere çok cool bir hareket yapmıştır...

oyuna girdi, golü attı ve çıkıp gitti...

böyle bir hareketi en son sergen yalçın yapmıştı.
  • hakkında tek bir tanım yapabilirim. robin van persie gibi istanbul gecelerine akıp sakat ayağına yatıp sözleşme sonuna kadar paraları cukkalamak yerine gelen teklifi değerledirip, değer göreceği bir takıma transfer olma isteği futbol sevgisini gösteriyor.

transfer yaparken karakterli oyuncu almak bu yüzden önemli.