şükela:  tümü | bugün
993 entry daha
  • kaleciye taban girip sarı almış topçudur. fener maçına tam kadro çıkılması gerektiğini biliyor tüpçü çünkü.
  • sıradaki maç fenerbahçe ile olduğu için yorum yapıyor olabilirler mi sevgili gerizekalı?

tanım: ispanyol forvetimiz.
  • boğa gibi hirsli. gollerimi fenere sakliyorum diyen futbolcu. saka maka siftahi fener maciyla yaparsa ne guzel olur.

seni yeniden kral yapicaz.
  • gelmeden önce yanlış transfer olduğunu düşünüyordum. gelirken eyvah dedim. üstüne aldığı ücreti de görünce büyük kazık girdi dedim ve aldığı ücret konusunda hala aynı düşünüyorum. bunlara ve henüz hiç gol atamamasına rağmen sahadaki tavrını ve takımla olan uyumunu şu ana kadar beğendiğimi söylemeliyim. gittikçe daha iyi oluyor. üzerinde gol atamama ve yedekten kurtulma gerginliği olmasına rağmen iyi işler yapıyor. eğer yedekliği sorun etmez ve motivasyonunu bu seviyede tutarsa bu yıl beşiktaş'a çok faydalı olacaktır.
  • dün oynanan 18 eylül 2017 beşiktaş atiker konyaspor maçında formayı ne kadar istediğini göstermiştir. ne şanssız ki cenk tosun'un performansının zirvede olduğu dönemde beşiktaş'ta kendisi. bu bağlamda cenk'le beraber oynatılması (arkasında talisca'nın yerine ikinci santrfor gibi) veya kadro rotasyonunda yakın zamanda cenk'in yerine 90 dakika süre alacağı bir maç olması gerek.
  • süre daralıyor , bir an önce gollere başlasa iyi olacak yoksa 35 gole maç kalmayacak.. :)
    bu ispanyollarda sıkıntı var..
    guiza da geldiğinde böyleydi.. bizim ligimizi küçümsüyorlar, büyük laflar ediyorlar sonra da patlıyorlar..
    bak cenk'e aslanlar gidi oynuyor ve atıyor da çocuk, helal olsun..

ha pektemek ha negredo..
    ikisi de kulübede ve atamıyor..
    o zaman negredoya o kadar para neden veriliyor??
  • adam 9 numara değil bildiğin 10 numara gibi pas dağıtıyor dün oynanan maçta da 2 pozisyonda müsait durumdayken pas gelmedi benim umudum var çift forvet oynayacağımız maçlarda cenk ve negredo daha etkili olacaktır.
  • fenerbahce macina ilk 11 de baslayacak olan boga.
  • beğenmiyorsanız hemen gomis'in yanına alabiliriz dediğim kaliteli topçu. formda bir negredo şüphesiz türkiye ligini süpürür. öküz gibi kuvvetlidir, kolay kolay ikili mücadele kaybetmez.
  • çok büyük bir patlama yapacağını düşünmüyorum. öte yandan, doğru düzgün süre de almadı. yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi, oyuna girdiği dakikalar, beşiktaş'ın gole çok da ihtiyacının olmadığı dakikalar.

daha objektif değerlendirmek için cenk'in biraz formdan düşmesini bekleyeceğiz sanırım.
11 entry daha