• bugün oynanan osasuna - real madrid maçında 88.dakikada oyuna giren 1,93 boyunda 14 temmuz 2004 tarihi doğumlu uruguay'lı santrafor.

2020 yılında girona alt yapısından real madrid'e gelmiş, geçen yıl real madrid'in 2.takımında 15 maçta 5 gol atmış.

bugün oynanan maçta 88.dakikada oyuna girdi, 90'da asist yaptı maç 2-0 oldu, var ile iptal edildi. 2 dakika sonra tekrar asist yaptı, bu kez sayıldı. ikisi de alda at paslarıydı ve ikisi de kontra ataktı, bencillik yapıp kendisi vurabilirdi ama ikisinde de pas atmayı seçti. 18 yaşında bu olgunlukta olması mükemmel bir şey. bizim 30 yaşındaki ortasaha oyuncularımız bile böyle pozisyonlarda istatistik derdinde.

ayrıca 90+4. dakikada da çok iyi bir yer tutma ile yine topu kaptı 3.golü attıracaktı ki durdurdular. muhtemelen 10 dakika önce girseydi maça, maçı çok daha erken koparırdı.

belki çok erken ama harry kane havası aldım çocukta. yatırım tavsiyesidir.
  • marca gazetesinin haberine göre 2023/2024 sezonunda real madrid kulübünün 18 yaşındaki uruguaylı yedek santrforu. sırf ismi için takip edilir, bu isme sahip topçu kötü çıkmaz.
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • pedro almadovar + robert rodriguez birlesimi ismi yüzünden, çok inanarak 'aa ben bilmiyorum bu yönetmeni' diyip basligina tikladigim, nihayetinde futbolcu çikan adam. bu isimle bu kariyer firsatini kaçirmasin bence :m
    imza: saçmasapan entryler giren kiz*
  • gelişimine özen gösterip bu şekilde gelişmeye devam ederse ilerde kesinlikle dünya çapında bir santrafor olabilir.benzemadan sonra en azından biraz şans verilmesi gerekiyor bu çocuğa
hesabın var mı? giriş yap