• nahnatchka khan yönetecek.

keanu reeves, randall park kadrodan bazı isimler.

her eve imdb
  • sanırım iç sıkıntısından bu filme şöyle bir bakacağım. adı değişik.

edit: baktım. keanu reeves içeren 10 dakika hariç tırt.
  • güzel bir romantik komediydi.

15 sene sonra tekrar görüşen arkadaşların hayatlarını anlatıyor. ee tabi artık eskisi gibi değiller, o yüzden zorluklar yaşayıp elbette mutlu olacaklardı. sonuçta romantik komedi.

ali wong'un ellen'ın programına katıldığı bir video vardı. bu filmi çekerken çok mutlu olduğunu söylüyordu.

sonuçta always be my baby dediler. umarım herkes bunu diyebilecek birini bulur. `:çok fazla romantik komedi izledim galiba :)`
  • cips gibi film.

neden neo neden?
  • keanu reeves'in atın tenasül uzvundaki kelebek misali şöyle bir görünüp kaybolduğu çerezlik netflix filmi. kötü denemez ama sadece kafa dağıtmalık, fazlası değil.
  • kadrodaki oyuncuların hepsinin çok güzel oynadığı film; uzakdoğulu oyuncular hariç.*
  • ali wong’un komedisini seviyorsanız izlerken çok iyi vakit geçireceğiniz bir film. keanu reeves’li bölümlerde sürekli kahkaha attım, bu adam daha fazla komedide oynamalı.
    ali ise her zamanki gibi çok zeki, samimi ve eğlenceli, tam onun tarzı bir film olmuş.
    filmin konusunda da ali’nin kendi hayatıyla benzerlikler var.

--- spoiler ---

filmdeki sasha gibi ali de ünlü, ününü kendi tırnaklarıyla kazandı ve sasha gibi ünlü olmadan önce aşık olduğu bir adamla (regular guy) evli. çok parası olmasına rağmen ali de hem dalga geçtiği, eleştirdiği hem de beslendiği kökenlerine yabancılaşmadı vs vs

benzer olmayan tek nokta sasha’nın seks alışkanlıkları ali kadar uç noktalarda değil. sanırım filmi herkes izleyebilsin diye böyle tercih etmişler

--- spoiler ---
  • fragmanını izlemedim, keanu reeves'in oynadığını bilmiyordum. birden bire görünce güzel oldu. onun dışında çerezlik güzel film.
  • öylesine bir şeyler izleyeyim diye açtığım fakat sonrasında keanu reeves sahneleriyle keyifli bir hale gelip öylesine bir romantik komedi olmadığını göstermiş filmdir.
  • "keanu reeves keşke oynamasaydın." dediğim filmdir.
hesabın var mı? giriş yap