şükela:  tümü | bugün
  • zımba gibi aslan gibi galatasaraylı.......
  • hakkında “zımba gibi galatasaraylı”dan başka entry girilmemiş bu dobişi şahsen biliyorum. üniversitenin shuttle otobüsüne her bindiğimde üzerimdeki bakışlarından biliyorum. muhtemelen pasif eşcinsel olduğu için bana arzu dolu bakışlar attığını düşünüyordum, çünkü kendisi biraz nasıl desem kadınsı yürüyor.

üniversiteden metro hattına kadar olan toplam on dakikalık yolculukta sürekli beni kesiyor, özellikle de genital bölgeme gözlerini ayıramadan bakarken yakalıyorum.

evet kendisine yüz vermememden sebep olacak ki bugün günde sadece on dakika otobüste arzu dolu bakışlarını üzerimde hissettiğim bu dobiş nefret dolu bir entry kaleme almış.

bak çıkarımları şunlar:
    - tamamı öğrenci olan kampüsün shuttle otobüsünde yaşlılara yer vermemem (en yaşlı benim?)
    - on dakikalık shuttle yolculuğunda telefonda ekşi sözlük okuduğum için silik olmam (silik olmamam için tıka basa öğrenci dolu otobüste amuda kalkmam gerekiyor sanırım)

bunlar ne muazzam çıkarımlar üstad böyle, sizi tartışma programlarına çıkaralım ülkemizin sorunlarına çözüm bulun.

alelade tükürdüğüm bir salya parçası bile kampüste bu arkadaştan daha görünür ve farkedilir o kadar söyleyeyim. ama belki kendisi görünürlük bakımından tuvalete bıraktığım insan gübresinden sadece bir kademe yukarıda yer alabilir, ondan da pek emin değilim.