şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hesap makinesi)
    (bkz: nba)
    (bkz: cm)
    (bkz: bjk)
    (bkz: ente)
    ve tabiki
    (bkz: liverpool)
  • sivri dilli, gosterilenleri degil gosteril(e)meyenleri goren, dar alanda kisa kisa paslasan kisi.
  • cm de aynı taktiği paylaştığımızı öğrendiğim ve aynı zamanda beşiktaşlıda olan futboldan anlayan suserlerdan birisi.
  • antalyaforever'la aynı mantıkla alınmış gibi duran nick. sonuna kadar beşiktaşlı bir adam niye alwaysliverpool diye bir nick alır onu da anlamak zor. öte yandan #8140999 nolu entrisinin altına imzamı düşünmeden atabilirdim, belirtmek lazım.
  • yemeklerle arası çok iyi insan..teklifleri hiçbirzaman geri çevirmez..

(bkz: deli miyim yerim)

ayrıca benim kadar olmasa da zekice espriler yapar *, bi o kadar lafı gediğine koymayı bilir..ceo'luk potansiyeline sahipken halkın yanında , içinde olmak istediği için daha küçük işlerde çalışmaktadır bir süredir..ama bu fazla sürmeyecektir eminimki..

(bkz: ceo olunmaz ceo doğulur)
  • rakı satar rakı icmez, fener hakkında yazar fenerli degildir, hemso der yasadigi yeri begenmez, somurtursun guler, gulersin somurtur, kısacası ak dersin kara der, boyle degisik bir insandir kendileri. her daim uykusu vardır bi de bunun.
  • tıgana'nın ayağını kaydırabilirsek gelecek sene eşit yetkilerle beşiktaş'ımıza hizmet vermeye başlıyacağımız suser arkadaş, büyük beşiktaşlı, hasta lıwerpool'lu saglam cm'ci kutsal kişilik.. ergun teber ve halil altıntop transferlerinde şimdiden hemfikir olduğum 4-4-2 insanı.. eee bi de real madrid her mac kaybettiğinde mesaj kutum aydınlanmasa daha bi sevecem bu adamı ama naapalım beraber cıktık bu yola bi kere..
  • yarasın ve ayyas marka sarap da satar bu. iradesinin pek kuvvetli oldugunu henuz soyleyemeyecegim koca tarafından hemseri bir kardesimizdir kendisi. trilyonlar kazanırsa yapacagı ilk seyin liverpool un stadyumuna kendi adında bir tribun yapmak oldugu dusunulecek olursa bu kardesimiz sarap, rakı satarken aklını da bir yerlerde bırakmıs olmasına ragmen temiz kalpli, saygılı ve seker gibidir. akıl hocalıgı yaptırır, verdigimiz ogutleri dinlemez ama allah kısmet ederse yakında filinta gibi delikanlı da diyecegiz yakında kendisine insallah...
  • sadettin tantan'ın ''herkes hırsız'' takıntısı ile yarışabilecek fenerbahçe takıntısını gözardı edersek makul bir kişi olan polemiksever ama kibar yazar.
  • ınter taraftarı adrıano için nasıl klonlama isteği ile pankart açtı ise, bende bu isteği sözlük adına uyandıran bünyedir bu ademoğlu.. bı tane yetmez bu adamlardan çünkü olmalı ki şöyle 3-5 tane keyfimiz yerine gelsin.. ben aaskerden dönünce yanında bana iş de verecek ayrıyetten bu arkadaş öle de kutsal, öle de nacizane bir isim.. artık bir elde şarap bir elde rakı bi liverpool'u bir beşiktaş'ı kurtarırız be gülüm.. he bi de bak az daha unutuyodum ' form ıs temporary, class ıs permanent'..