• dün hayata merhaba diyen canım kızımın güzel kızımın adı.baba oldum ulennnnnnnnnnnnnn.
  • 'aliya' olarak ta okunan (aaliyah), turkcede aliye olarak karsiligi bulunan arapca ve ibranice anlamlari yukselmek,ovulmek olan isim..
  • elfçe-quenya lehçesi: zengin
  • aklıma salya kelimesini getirdiği için bir türlü ısınamadığım isim.
  • ayla isminin değişiklik olsun diye ters çevrilmiş hali gibi duran isim.
  • bugün yayınlanan #kupalaralayıksınsenşanlıgalatasaray videosunda şarkıyı (marş demeye dilim elvermiyor) söyleyen berrak ses. kanalı şurada:

https://www.youtube.com/…s98srxhuics21x_lxqq/videos
  • bu gece dinleyiciye müşteri diyen , sahne kaşesi oldukça yüksek.bir yerde yani ; barda ve gece kulübün de peşinden giden elli yüz kişilik ve masa başı yirki kırkbin bin hesap ödeyen müşteri kitlesine sahip.çok başarılı bir şarkıcı değil.lakin bu el üstünde tutulma sebebi yaptırdığı cirolar. müşterisi ile oldukça sosyal yaşantısın da ilgili .zamanındaki arto gibi taktik stratejisi . sahne olarak yüzlerce klasik istanbul'daki aynı sınıfın kopyala yapıştır düzenin de bir çizgi sahibi.ticari olarak izlediği yolda oldukça başarılı.
    yaylı bir enstrüman çaldığını duymuştum viyola olabilir yani müzisyen.
    orkestrasına oldukça iyi kaşe ödeyen hak yemeyen bir karakter.
    izlediği yolu emek ve en iyi şekilde ilerliyor.
    lakin ulusal olabileceğini düşünmüyorum çünkü müziğinde özgün bir özellik yok.
  • kirk yillik ayla'nin yandan yemisi; agzini ege ege soylenen estetik yoksunu uyuduruk isimlerden biri daha...
    son iki yildir dogan her on kiz cocugundan onbiri bu ismi tasiyor.
  • gördüğüm en kötü estetikliler listesinde ilk beşe oynar. gıdısına naptırdıysa çenesi başarısız filtreler ile inceltilmiş gibi görünüyor. burnu galiba doğal aşağı eğimli, dudağı şişirttikçe burnuna değmiş. gözlerim yanıyor tam bir felaket.
  • hem geveze hem de kekeme derler yaa, okanın programında iki lafı bir araya getiremeyen şarkıcımsı. az kitap oku bacım.
hesabın var mı? giriş yap