şükela:  tümü | bugün
 • half life 2de gordon freemanin yaninda yer alacak bayanin tam ismi.
 • oyundaki* ilk görünüşte insanın yüreğinin yağını eritecek kadar içten bakan bir güzellik. oyun içinde durmadan yandan kesişleri, hafif sırıtmaları bizim karşısında hiçbir laf etmememiz üzerine " man of a few words ha?" diye bize takılması insanı kendisine hayran bırakır. bi taraftan içten içten gordon'a bi kıl olma durumu oluşmuştur bende
 • kanimca judith mossman'i half life 2'de cok cabuk affetmis oldugundan midir nedir, cok yufka yureklidir. hakikaten de gordon freeman'i arada sirada yandan keser, bir suzer. biz de gordon freeman olarak, hev suite'un zoom'unu kullanarak kendisinin gotune odaklaniriz, egilir altina filan girer mest oluruz.

  yuzundeki cilleri ile ve dr. wallace breen'in deyimi ile "annesinden aldigi" gozleri ile mukkemmel bir guzellik; modelleyen ve konsept dizaynini yapan, ayriyeten kendisini giydiren elemanlara tebrikler.
 • pc oyunlarında lara*'yı da, gördüğüm gelmiş geçmiş bütün grafik hatunları da tahtından etmiş, bir anda gönlümün asi ve zeki prensesi olmuş bayan. grafik olduğuna mı yanayım, o gerçek olsa benim bir gordon* olmamın imkansızlığına mı yanayım bilemiyorum. (bkz: half-life 2)
 • bu ahuyu merle dandridge seslendirmiştir.
 • half-life 2'nin esas kızı olan alyx, eli vance ile azian vance'in biricik kızlarıdır. oyunda bir iki yerde alyx daha bebekken çekilmiş, eli ve eşi azian'ın da olduğu bir aile fotoğrafı görülebilir. bu fotoğrafta alyx; kıvır kıvır saçlı, çok şirin , siyahi bir anneyle babanın küçük kızları nasıl gözükmeliyse o şekilde gözükmektedir. fotoğrafa baktıktan sonra alyx'e dönüp tekrar bakarsanız, alyx'in yıllar içinde mutasyona uğrayıp, küçük zenci kızdan esmer bir beyaza dönüştüğünü fark edebilirsiniz.
  bu arada kendisi için jamil mullen isimli amerikalı bir aktrisin yüzünden faydalanılmıştır.
 • günün birinde gordon freeman'in dilini çözüp konuşturacak birisi varsa o da bu insanüstü varlıktır.
 • çok özledim be alyx, sen yokken, kah araba sürdüm kah counter oynadım kah ben chernobyl'lerde götüm ata ata zombie öldürmeye mecbur kılındım, ama hiçbirinin tadı senle olduğum zamanlar gibi olmadı. çıksın şu half-life 2 episode threede gene atlayalım zıplayalım, arabayla o sahil senin bu tünel benim gezelim, bahçelerde köpekle oynayalım. ne güzel günlerdi, valve sağolsun yaşattı bize o günleri ama, hani nerde 3. okulum bitiyor be allahsızlar. bu arada baban ölüyor galiba 2 nin sonunda öyle görünüyor. başın sağolsun ne diyelim hayat işte.
 • gmod üzerinde çok çeşitli tarzlarda gösteriliyor olabilir http://www.youtube.com/…zja4&nr=1&feature=endscreen
 • oyunu ve akabinde alyx'i arkadan ilk defa görür ve "alyx'in kalçaları güzelmiş" cümlesini kurar, ama half-life 2 ve valve ve fizik motoru diye düşünürsünüz. halbuki o fizik ve motor diye düşünüyordur muhtemelen çünkü erkek her yerde erkektir...