şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir kadını -aslında daha genelinde bir insanı- "am-göt-meme" troikası vasıtasıyla tanımlayarak, karşısındakine bu "parçalar" vasıtasıyla anlam vererek hayatın anlamını bulan ve bahtiyar olan bünyelerin "vazgeçemeyecekleri" üçlü.

  hattâ öyle ki,bu vazgeçilmezleri (bir nevi "yangında ilk kurtarılacaklar" oluyor malum zevatın anlayışı içerisinde), insanlıklarından vazgeçerek elde edenleri(!) de gazetelerin üçüncü sayfalarındaki tecavüz haberlerinde görebilirsiniz efendim.
 • hayat bilgisi ansiklopedisinde ancak tecrübelerden yararlanılarak elde edinilebilen çok önemli bir bilgi yer alır. uçlarda dile getirilen yada sloganlaştırılan düşünceler kişinin benliğinde hissettiği eksikliğin yansımalarıdır. sürekli böyle başlıklar açan yada sürekli bu konudan bahseden "aman olsa da yesek" muhabbeti yapan arkadaşlar bilmelidirler ki sadece erkek oldukları için sürekli bu üç şeyi (kadın demiyorum,kadınlar sadece bunlardan oluşmuyor,mesela beyin dediğimiz bir organa da sahipler) düşünmeleri, sürekli cinsellik için yanıp tutuşuyor olmaları gerekmiyor. bizim ükemizde erkek cinselliği yüceltilen bir şeydir, kadınsa cinsellik yoluyla alçaltılır. bu yüzden erkeklerimiz cinsellik üzerine oynar, benliklerinde eksik olduğunu sandıkları şeyi bu tarz muhabbetle kapatmaya çalışırlar, bazı erkekler bu şekilde kasıp kendilerini kandırıyor ve yüceldiklerini sanıyorlar. yazık!
 • bazı insanların tek muhabbet kaynağı olabilecek bir konu başlığı. çok içtiğim ya da warcraft ın riddles haritasındaki bilmecelerden kafayı sıyırdığım için bir arkadaşıma benle normal konuşma bana am göt memeden bahset diyerek çığırdığım cinsel nida.
 • eurovision derece almayı sağlayacak muhteşem üçlü
 • arkadasimla birbirimize en anlamsiz zamanlarda attigimiz smslerin icerigi.. insanlarla ciddi ciddi bisiler konusurken mesaj geliyor ve bi sn diye izin istiyorsunuz ve ekrana bi bakiyorsunuz;
  -am got meme!

  kendimi gulmekten alikoymak icin isirmadigim dil, dudak kalmadi yaew..