1. ortalama bir türk gencinin, internetle ilk tanıştığı gün, yahoo'da arattığı kelimeler.. tek tek, çeşitli kombinasyonlarla ya da hepsini birden denemesi mümkündür..
  2. ortalama bir turk porno sitesini'nin tanitim yazisi. google'da bu kelimelerden birini aratin ne demek istedigimi anlayacaksiniz.
  3. umumi tuvaletlerde, kapı arkalarında bağımsız bir şekilde sık sık yazılan kelimelerin toplu gösterimidir. çok garip bir eğilim olarak tuvalet kapılarında bireysel, bağımsız , münferit olarak yazar bu milletin bazı evlatları bu kelimeleri. (erkekler tuvaletinde durum böyle, kadınlar tuvaletini bilmiyorum haliyle). gidersiniz oturursunuz,afbuyrun def'i hacet ederken bir de bakarsınız ki kapının arkasındaki bir sürü yazıların arasında bir yazı "am" ! hiçbir cümle içinde kullanılmamıştır, ne amaçla yazıldığı bilinmez. sadece yazar. "am", "sik", "göt".. yahu be adam, şunu bir cümlede kullansan anlarım "canım am istiyor" falan diye..hayır değil..sanki bağımsızlığını ilan etmiş gibisinden yazılır bu kelimeler. gülümser geçeriz.