1. sikini maceradan maceraya koşturmak isteyen, oryantal ve artistik jimnastik kabiliyetleri olan bir insanın deneyebileceği, hatta am üstünde göt onun üstünde ağız sikmek şeklindeki kombo için de ilk adım kabul edebileceği bir eylem gibi dursa da, kof insanların tercihi olabilir bu söz anca.
 2. sex konusunda shov yapiyo olma durumunu ifade eder.normalden fazla pompa lama manasina da gelir.bi gecede en az 3 kiza atlama fiilidir ki buda o kadar kolay deildir.
 3. hergün mala vurmak
  siktiği amın götün hesabının olmaması
  ileride pezevenklik yapabilecek yeteneğe kavuşan insanlar
 4. ahmet altan'ın bir sonraki değil belki ama iki sonraki romanının adı olabilir.
 5. am in ustunde gotun oldugu bir pozisyon dusunuldugunde iliskideki disinin yuz ustu olmasi gerekmektedir. bu baglamda yuz ustu bir disi ile yapilan anal sexdir bunun aciklamasi.
 6. değişik bir fantezidir. bu fantezi için iki adet hatun kişi alınır. gerekli yatak tertibatı sağlanır. ilk olarak diğer hatuna nazaran biraz daha kilolu olan hatun kişi sırtüstü yatırılıp amı açıkta kalacak şekilde yatırılır. bu pozisyon sağlandıktan sonra diğer hatun aynı sekilde fakat göt kısmı alttaki hatunun amına denk getirilecek şekilde yatırılır. ve son olarak göre dalış yapmak suretiyle am üstünde göt sikmek eylemi gerçekleştirilmiş olur.

  (bkz: olsa da yesek)

am üstünde göt sikmek hakkında bilgi verin