şükela:  tümü | bugün
  • günde en az 3 kez duyduğum cümle.
    183 boyundayım. etrafımdakiler beni homidi gırtlak yemeye, kendileri gibi "tosuncuk"luklara dönüştürmeye and içmiş, ama oyuna gelmem!

"fit doğdum, fit yaşarım, kime nee, kime nee?" mottosuyla yoluma devam ediyorum.
  • şu üst raftaki dosyayı verir misin? sorusunu duymaktan bıkan kişinin;
    "neden her seferinde ben?" sorusuna aldığı cevaptır.
  • dünyada sarfedilmiş belki de en büyük yalan. bundan bir kaç yıl öncesine kadar gayet fit bi kızken sınava hazırlanma esnasında öğünlerimi yarım öküz, 12 brownie derken arttırmış vücudum da buna daha fazla dayanamayıp bir yunus balığı hatta en gerçek ifadesiyle balina moduna dönmüştü. üniversiteye küçük bir moby dick olarak başlamıştım. ancak yüzüm ziyadesiyle güzel olduğundan götümü kaldıranlar bitmemiş ben de hala kendimi güzel bir şey sanmaya devam etmiştim.* boyum 1.75 olduğundan ama senin boyun vara aldandım durdum a dostlar. bir gün platonik aşkımın 10 kilo ver güzelim işte senle öyle gezerim lafı üzerine * aynaya baktım ve dedimki ilopsi canım boyun var diyerekten enine eşitlendin sen bildiğin kare oldun kendine gel! o an bir aydınlanma yaşadım ve götümün göbeğimin farkına net bir şekilde vardım. tüm yakın arkadaşlarımı ve kırıklarımı susturdum ve kendime bir yol çizdim.* sıkı bir diyet programına girdim. (bkz: beş kilo fazlam var) ehe * diyeceğim o ki arkadaşlar ama senin boyun var lafına aldanmayın onlar sizi sevdiklerinden oyle diyorlar aman kendinizi kandırmayın.
  • iş kitletme öncesi söylenen cümle.

"perdeler ellerinden öper"