• normalde gayet ciddi ve kasıntı olan bir diziye, bütün ana ekibi koruyarak komedi türünde bir sinema filmi çekilmesi herhalde dünyada nadir görülen bir durumdur. kurtlar vadisi'ndeki muro, dizide zaten güldürü unsuru* olarak var olan bir yardımcı karakterdi, filminin de komedi olması gayet normal. ama düşünebiliyor musun polat'tan gizli tatilde olaylara bulaşan memati ve abdülhey'in eğlenceli maceralarını?
  • ben filmi beğendim ama şu tezatlığa birkaç kelime etmeden dayanamayacağım.
    bu yabancı ellerde film diziden uzun oluyor. bizim burda diziler martin scorsese filmi gibi up uzun. filmler ise yabancı dizi gibi yersiz kısa.
  • eski sevgiliyi unutmak adına biraz kafa dağıtayım diye gittiğim, fakat filmin çekildiği mekanın eski sevgili ile en son gidilen kamp olması durumu.. ben böyle şansın anasını avradını sikeyim!

filme gelecek olursak, bir kere film çok düşük bütçeli bu belli. öylesine düşük ki, bir kaza sahnesinde, mercedes'in farını tornavida ile söküp aşağı sarkıtmışlar o derece! behzat, boran, tekin ve zafer'in takriben birer komik sahnesi dışında kayda değer pek bir şey yok. dizisinde daha çok güleceğinizi taahhüt ederim. 5/10
  • yanına film yazsaydınız bari yine bir mevzu oldu da reisten saklıyoruz sandım.
  • sırf çok sevdiğim bir insanı kıramadığım için gitmek zorunda kaldığım film. tek bir cümleyle özetlersem; recep ivedik bunun yanında the big lebowski gibi kalır. öylesine kötü, öylesine sıkıcı.
  • senaryosu tahminimce ıslak bir rüya görmüş birilerince yazılmış olan film.

--- spoiler ---

son derece seksi ve arzulu bir veteriner hanım bir gün önce tanıştığı maganda kılıklı mafya babası şoförüne plajda yarı çıplak halde buzlu bir vodka kokteyli hazırlayıp tavlamaya çalışıyor.

--- spoiler ---
  • netflix popüler listesinde yer alan komedi filmi.

peşin söyleyeyim ben güldüm gençler.

toplumsal mesaj arayan dostlar beğenmemiş. boka donmuş korona günlerinizde her gün atom parcalamiyorsaniz vakit geçirici film.

not:dizi ekibi olduğunu buradan öğrendim.
  • hayatımda çok fazla yeni nesil komedi türk filmine denk geldim. hepsi birbirinden kötüydü. ama bu bir başka. kötü bile diyemiyorum. nutkum tutuldu.
  • artık birbirine tıpatıp benzeyen mafya aksiyonlu filmlerden biri olmuş. salaklıklardan komedi oluşturma fikri artık dram olmaya başlıyor. komedinin de bir şanı şerefi var yahu.

kısık gözle baksam da çölde bedeviyi öpen kutup ayısı şansından öte gitmedi.
  • kafam bozuk, her işim ters gitmiş, canım sıkkın, kimseyle konuşmak istemiyorum ve sadece beynimi boş bir şeye teslim edip vakit geçirmek istiyorum. işte bu akşam, bu modda izlediğim ve sonuç olarak özellikle son 10-15 dakikasıyla amacına fazlasıyla hizmet eden film.

ilgili diziyi tee ilk başladığı zamanlarda izlemiştim bir kaç bölüm. oyuncular gayet iyi olduğu için çerezlik eğlencelik bir şey olmuş. üstelik 1,5 yıldır denizden uzak bünyeme de ilaç gibi gelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap