şükela:  tümü | bugün
  • valla amanda tam 90'na vurmuş helal olsun.
    amanda bu gidişle türkçe'yi söker. küfürlerin hepsini büyük ihtimalle öğrenmiştir. saygı duydum müthiş göt etmiş (:
    amanda da az değil ha herkesi elinde oynatıyor. elinde oynattığı kişiler bunun farkında değil.
    edit: amanda'ya küfür ettirmeye çalışan kişiye denilecek tek şey : (bkz: mal gördüm de bu mal değil bu bildiğin paket)
  • galatasaraylıyım ama iyi vermiş ayarı. bunu dedirtmeye çalışan beyin özürlüyü de iyi olmuş.
  • (bkz: strapon)

çıkarıp masaya vurmanın, içinde gezdirmenin ete kemiğe bürünmüş hali.
    üç kuruşluk aklıyla uyanıklık yapmaya çalışan birine verilmiş efsane ayardır.
  • oglum kadın filan yazmıyor bunları türkiyedeki bir pr ajansı hazırlıyor bunları. ozellikle kimin kufrettigi bulunmalı.
  • ne güzel demiş. hıyara bak, kadına fenerbahçe'ye ananın amı dedirtmeye çalışacaksın, sonra cevabını alınca bir araba küfür edeceksin. zaten bu emre ergenekon denilen arkadaş her tweet'in altında var, adam yemeyip içmeyip tweet sıçıyor. çok iyi olmuş :)

bu tarz tuttuğu futbol takımından başka hiçbir vasfı olmayan zavallılara acıyorum. adama bak lan, değer mi onca küfür, hayır durduk yere "takımına" (bu tarz boş beleş ergenler için takım din, milliyet gibi bir şey) küfür etse bir nebze anlayacağım, kadından küfür etmesini istemişsin o da istediğini yapmış ne cırlıyon. bir de bu ergeni takip eden 18 bin kişi var o da enteresan.
  • şikebahçe amandayı da satın almış aman da aman...
  • amanda'nın kendisine dikkat etmesi gerek bu fetöcülerle uğraşırken.

(bkz: galatasaraylıların leeds taraftarlarını öldürmesi)
  • tüylerimi diken diken eden cevap. efsane ayarlar arasında yerini almıştır, kendi istediğini söyleymeye çalışan elemanın cevabı okuduğu an yüzünün halini çok merak ediyorum.
  • işi gücü pislik olanlara ve bütün derdi fenerbahçe olanlara fena koymuş. artık o da bir gerçek fenerli