şükela:  tümü | bugün
  • amanda cerny kim amk diyecektim ama şöyle bir google'layınca benim bilmiyor olmamın ayıp olduğunu fark ettiğim sosyal medya hatunu.
  • "bi gün bahçeme uzaylılar inse, bu kesin bi komplo ya da altında başka bir şeyler var derim" diye bi yazı okumuştum.

harbiden ülkecek geldiğimiz nokta bu. yani bi tane sevimli kadın geliyor türkiye ile etkileşime giriyor.

ama planlı ama plansız. rıza zarrabı yakalayan abdli hakimin takipçi sayısı 1 haftada 100bin artmıştı galiba. o da mı viraldi lan??? tabiki gündem olanın takipçisi artacak. "aaa abi kızın takipçisi 50bin arttı kesin viral bu" demek neyin kafası ya?

gündem olmayı planlı mı yaptı plansız mı kimin umrunda?? burdan bizim kazancımız ne?? planlı olsa gülmeyecek misin? plansız olsa mı türklüğünle gurur duyacaksın sadece?? milliyetçi duyguların mı kabaracak??

valla kafayı yedik. basit bi eglenceyi bile adamlar toplumsal araştırmaya çevirdi. siyasi tartışmaya da evirirsek tam olacak.
  • pek tatmin etmeyen açıklama olmuştur. bu sosyal medya ünlülerinin ortak yanı, bir süre sonra bu işten para kazanmaya başlamaları ve takipçi sayılarını artırmak için içerik üretmeye başlamalarıdır.

yani kadın halihazırda takipçi sayısını artırmak için tweet atıyor her gün. yeni bir şey yok. sadece biz duruma biraz fazla atladık o kadar.
  • linsday lohan, amanda cerny...

oğlum cidden ülke olarak çağ atlıyoruz galiba. biz 90'lı 31 ciler nez'le geçirdik ergenliğimizi, şimdiki veletler daha şanslı.

teşekkürler akp.
  • kazan-kazan olan durumdur.

hem amanda takipcilerini dolayisiyla piyasasini arttiriyor hem de turkiye reklam yapmis oluyor. ayriyeten insanlarimizin gulme ihtiyacini, gazetelerin 'helga turk erkekleri x' dedi formatindaki haber ihtiyacini hem de abazan turk genclerinin gunluk got-meme gorme ihtiyacini karsiliyor.
  • biraz eglenmek, biraz da paradir.

(bkz: #63531124)