şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öğrenci değişim programıyla 2 yıl önce italya’ya giden amerikalı amanda knox, ev arkadaşı ingiliz meredith kercher ile yakın arkadaş olmuşlar ve amanda evde seks partisi düzenlemek istemiş.kercher grup sekse karşı çıkmış ve olaylar gelişmiş. bunun üzerine knox, erkek arkadaşları rafael sollecito ve guede ile birlikte zor kullanarak meredith kercher'i odaya hapsetmişler. iki erkek arkadaşına bıçakla korkutmalarını istemiş. ev arkadaşı ingiliz meredith kercher'i vahşice öldüren , bebek yüzlü katil kızımız ilk duruşmasında satanist ayini olduğunu anlatmış.erasmus'un faydalari ve zararları şeklinde müfredat acilen açılmalı.

  (bkz: erasmus)

  http://www.hurriyet.com.tr/…ya/13110233.asp?gid=229
 • bebek yüzlü katil manşetlerinin başrolündeki kişi. kızımız evet hoş güzel ama tuhaf olan sanki bir insanın katil olması ya da kötü bir şey yapması için illa çirkin bir ucube olması gerekiyormuş gibi davranılması.
 • http://opinionator.blogs.nytimes.com/…ocent-abroad/

  t(bir arkadaş): bundan sonra taş gibi bi hatun bana grup seks teklif ederse hayır demiycem ,hayatım tehlikede olabilir

  sour: hahahaha
 • italyan polisinin delil toplamada özensiz davranması ve hata yapması sebebiyle serbest kalabilirmiş.
 • mahkum olup olmayacagi yarinki mahkemede belli olacakmis.. olay yeri ekibinden biri eldiven takmadan inceleme yaptigi icin delillerin bir kismi iptal edilmis.. eger olay amanda hanimin dedigi gibi ise, yani eve ertesi sabah geldiyse bu grup seks konusu nasil ortaya cikti acaba.. gorgu tanigi yada itirafci yoksa polisler hangi delillere gore bu hikayeyi uydurdular.. polislerin eldiven takmamis olmasi bu delilleri nasil gecersiz kilar.. (en fazla polisin de parmak izi olur, suc evdeki bicakla islendigine gore amanda hanimin bicak uzerinde parmak izi olmasi da dogaldir zaten)

  gelen haberlere gore savci bazi taniklari da yalanci cikarmis, insanlar eger kendilerini kurtaracak bir durum yoksa boyle bir konuda goz gore gore neden yalan soylesinler.. madem yalan soyluyorlarsa cinayetle bir alakalari olup olmadigi da incelenmistir neden onlar suclanmiyor o halde..

  sucu yuzde yuz ispat edilemedikce bir insanin masum oldugu gorusune tam oturan bir hikaye.. eger sucluysa sonunun raskolnikov gibi olmasini temenni etmekten baska bisi gelmez elimizden.. (bkz: prestupleniye i nakazaniye/#24474021)
 • beraat etmiştir.
 • yıllar sonra adı o. j. simpsonun yanında anılacak kişi.
 • amerikan pr mucizelerinin en yenisi. ceza almadığı gibi şimdi kitap yazar, filmlerde oynar, politikaya atılır.

  benzer hikayeler için (bkz: chicago the musical)
 • gerçekten suçlu ise vicdanının hapishanesinde ölene dek mahkum olarak çürüyecek kişi.

  suçlu ise..
 • an itibari ile serbest kalmıştır: http://kclt.me/7i artık hollywood'a gidip hikayesinin filmini yapabilir ve zengin olabilir. tipik bir amerikan marketing örneği.