1. hic bir icki kahveye baileys'den daha cok yakisamaz (on)yargisini yerle bir eden, insanda booyle kizgin kumlardan seriiinn sulara duygusu yaratan, daha da kotusu bu duyguya bagimli hale getiren, sevilesi, icilesi super ickidir...

  buyuksun amarulo!!! yasa amarulo!!! nurol amarulo!!!
 2. marula meyvesinin ağacından üretilen içkidir.meyvenin kendisi alkollüdür.2 tane meyveden sonra kafanız yumuşamaya başlar.çok gösterişli bir şişesi vardır.tadı da gayet güzeldir.
 3. kendinden alkollü olan bir meyveden yapılan likör.meyvanın kendisi marula. ingilterede biri portakalı kabuğuyla * yiyip trafik çevirmesinde alkollü çıkıp ceza almış ama adam itiraz edip meyvanın kabuğundaki alkol vaziyeti açıklanınca bilinçli yapılmadığı için cezası geri alınmıştı.
  bizde marula yedim abi valla içmedim deyip yırtar mıyız acep? ama meyvanın söylenişinde hayır yok bizim polis ben senin marulana koyiim derse şaşmam.
  ormanda olgunlaşıp beyazlaşıp ağaçtan patır patır düştüğünde hayvancıkların en favori yemeği oluyormuş. hurraaa saldıır ağaçtan toplamadan mideye indirelim iç güdüsüyle hareket eden hayvanların kafa sünger oluyor tabii.
  http://video.eksenim.mynet.com/…s_hayvanlar/188893/

  --- spoiler ---
  nedense acayip komik geliyor bu bana o maymunun ahhh ulan başım ağrıyor dünden kaldık çok fena duruşu her izleyişimde beni kahkahalara boğmuştur.
  --- spoiler ---

  amarula güzel de ben meyvanın kendisini yemek istiyorum bir kere merak içerisindeyim.