şükela:  tümü | bugün
 • bir ekşi sözlük yazarı, iki u'lu olanından bahsediyorum hazımsız bir insan.

  fetiş kelimesinin psikolojideki anlamıyla mitolojideki anlamını ısrarla karıştırıp, sonra yds'ye girmedin mi sen yhaaaa :s:s:s diye saçmalayıp en son hadeeee yaylan diye saçmalayan birisi. tartışma kültürü olmayan muhtemelen görgüsüz bir insan.
 • pm'den ettiği küfürlerle ilgili nick kullandığı, karşısındakini tanımadığı ve ekşi sözlük üzeriden gerçekleştiği için suç duyurusunda bulunulamayacağını sanan yazardır. biri kendisini fena kandırmıştır.

  ancak ettiği küfürler için 24 saat içinde özür dilemediği halde aksi kendisine bizzat tarafımca ispatlanacaktır :)
 • bu israfa göre 2. dünya savaşında toplama kamplarında, gaz odalarında insanların soykırıma uğramasında hiç bir sorun yokmuş, hepsi haklı sebeplerle öldürülmüş.

  daha ne kadar düşebilirsiniz diyorum ki biri mutlaka çıkıp sorunun cevabını veriyor.
 • objektif bir yazar olduğuma inanıyorum. bilimsel olmayan hiçbir saçmalığa inanmıyorum. siyonizm, islamcılık gibi saçmalıklarla ilgilenmiyorum. dünyadaki ilk topluluklar, toplum olmayanlarla kendilerini ayrıştırmak için topluluk kurdular. bu sümerlerden beri böyledir. dolayısıyla hiçbir topluluk masum değildir. şimdi burada belli toplulukların reklamlarına mağruz kalmış kişiler hakkımda hakaret etmesinler. ben aristotelesçiyim ve bilim insanıyım. buraya da eğlenmeye geliyorum, sizin küfürlerinizi okumaya değil. o yüzden argüman üretemeyen neandertal kılıklı kişilerin hakkımda küfür kullanmaları da son derece doğal.

  yazarın birisi türkçe imla bilmez, türkçe hakkında uzun uzadı entry girer, insanlar da favoriler. aynı şekilde osmanlıca okumayı bilmez "mümin" yerine "mü'min" yazar. sanki osmanlıca transkript yapıyormuş gibi, ama kesme işaretinin anlamını bilmez, maksat bu şekilde dini vecibelerini yerine getirdiğine inanması. maalesef sözlüğün seviyesi de bu kadar.
 • komiktir kendisi... küçük insanlar olmasa zaten insan kendi değerini bilemez :)

  şahsıma attığı küfürlü mesajı buradadır: https://eksiup.com/4b43b0ae269

  bu entry'nin üstündeki şu entry'sinde (bkz: #81245122) millete türkçe dersi vereceğim derken 'maruz' kelimesini 'mağruz' şeklinde hatalı yazmıştır. ilerde düzeltmesi yahut silmesi muhtemeldir ama sıkıntı değil onun da ekran görüntüsü var. olm sen bu yolları uzaktan süzerken biz ikinci kez geliyorduk, heh!

  dedim ya komiktir kendisi. böyle komikler için (bkz: engelle)
 • allah’a kurana insanların değerlerine küfür eden tez zamanda uçurulması gereken orospunun çocuğu.
 • kompleksli bir vatandaş. “ben asistani oldugum hocadan daha iyiyim, faturalarini falan oduyorum” diyor msj yoluyla, anlamlandiramadim. sihhatine tez zamanda kavusur umarim.
 • insanları sevmeyebilir, fikirlerine karşı olabilirsiniz. ancak bu kimseye hakaret etme gibi bir hak vermez. bu yazar, okuduğunu anlamayan ve mukayese edemeyen, bu platforma ait olmayan bir kimsedir. umarım tez zamanda uçar.
 • öz saygısı düşük, ezik, zır cahil. kendi fikrini taşımayan herkesin nick altına hakaretler yazan henüz olgunlaşmamış bir yaşam formu. zaten nick altına kimler neler yazmış, oradan anlayabilirsiniz ne halt olduğunu. şahsıma çamurdan geldiğine inanıyor demiş. benim neye inandığımın içine bu kadar dert olması düşünsel kapasitesinin ne kadar olduğunu kanıtlar zaten. uzak durun böyle zır cahil ateistlerden. ateist dediğin adam akıllı, etik sahibi olur. kendine dindar diyenden daha ahlaklı olur. bu yaşam formu kendini öyle sanıyor.
 • cahil ve sinir bozucu bir yazarımsı, yazarlara"erkek misin kız mısın?" diye mesajlar atıyor. sevmediği yazarlara "sen erkek değilsin kızsın" diye mesajlar atıyor.

  mesaj atarak yazarları taciz ediyor, cevap alamadığında başlık altına saçma sapan şeyler yazıyor.