şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi'nin ürettiği son jenarasyon akıllı saat. uzun pil ömrü, rakiplerine göre uygun fiyatı, bluetooth üzerinden müzk dinletebilme yeteneği, bütünleşik gps modülü ve strava entegrasyonuyla ilgi çeken bir ürün.

(bkz: xiaomi amazfit pace)
    (bkz: xiaomi amazfit)
  • bendeki mi sorunlu nedir, xiaomi mi band 2'den daha kötü uyku takibi yapıyor. senkronize ediyorum, 1 saat 15 dakika uyudunuz diyor 7-8 saat uyuduğum zaman. dün senkronize ettim hiç uyku verisi yok. ancak bugün iyi mesela, doğru ölçmüş. garip.

ancak genel olarak çok memnunum. 5 güne yakın gidiyor şarjı. bildirimlerin gelmesi, iphone ile uyumu çok iyi. bir de çok şık bence.

daha evvel moto 360 kullanıyordum. o da yuvarlak ekranlıydı ama amazfit pace daha şık görünüyor. ayrıca moto 360'ın şarjı 1 gün bile gitmiyordu. uyku takibi ve gps de yoktu. berbat bir şeydi açıkçası. moto 360 sonrası iphone uyumu için apple watch almayı planladım. parayı hazır ettim, saati almaya gittim, ben bu cihaza mı 2000'e yakın para vereceğim diyerek hiçbir şey almadan çıktım. en son geçen gün ekşi'de amazfit pace hakkında yazan birisini gördüm, şansıma o gün hepsiburada da kampanya maili attı. 350 liraya aldım.

ekranı başta garip geliyor ama dışarıda çok rahat görülüyor ekran. ayrıca başta garip gelse de sevdim ekranını. çok doğal geldi bana. saatin sürekli ekranda olması müthiş zaten.

henüz gps olayına falan çok giremedim ancak yine fiyat/performans oranını ağlatan bir ürün olmuş. xiaomi övmek istiyorum şu anda. canlarım.
  • dün itibari ile güncelleme almış akıllı saattir. bildirimleri daha önceden birkaç tane ise okuyamıyorduk sadece görebiliyorduk. ancak bu güncelleme ile mesela 3 farklı kişiden whatsapp mesaji geldiyse tek tek seçip mesajları okuyabiliyoruz.

bir de stabilite konusunda çeşitli iyileştirmeler yaptıklarını söylüyorlar. ancak ben en çok yukarıda değindiğim özelliğe odaklandim.
  • çok kullanışlı ve güzel görünümlü bir cihaz. seramik kordon takınca daha da güzelleşiyor. çok oturunca , az kalk dolaş diyor. sürekli arka planda adım sayıyor. böyle olunca insanın yürüyesi geliyor. bir haftadır sürekli yürüyorum . isterseniz sürekli kalp ritmini ölçebiliyor. daha bir sürü özellik mevcut internet te bulabilirsiniz zaten. verdiği paraya değen işini hakkıyla yapan bir cihaz. pili yaklaşık 5-6 gün gidiyor. ekran yüzleri değiştirilebiliyor. su geçirmiyor, yanlışlıkla suyun içine girdi sorunsuz çalışıyor.
    wifi ve bluetooth bağlantısı var. hava durumunu ölçüyor. yeni bir kullanıcı olarak deneyimlerim bunlar , almayı düşünenlere tavsiye ederim.
  • yaklaşık 1 haftadır bozuk olan cihaz.

ürünün sarji 1 gün bile dayanamaya başladı. hemen aldığım yer olan gearbest ile iletişime geçtim. ürünü tamir için kargo parası bana ait olacak şekilde gönderin dediler. sadece gönderim için en ucuz ücret 70 avro. yani git gel saatin fazlasından para edecek.

tavsiyem ürünü almamanız yönünde.
  • bir yıllık mi band 2'nin üzerine kullanmaya başladığım akıılı saat.
    henüz net bir şey söylemek için erken ama iki şey dikkatimi çekti.

- parlaklık düşük.
    - telefon uygulaması mifit'e göre çok yetersiz.

biraz kurcalayayım da belki karalarım bir şeyler.
  • uzun pil ömrü ile dikkatimi çeken ürün. uzun süreli kullanım incelemesi ve detaylı karşılaştırmalı videosu bu linkte mevcut.
  • almayın aldırmayın. 10 günde kapınıza gelir ama bozulunca 10 günde gearbest ile uğraşırsınız.
    (bkz: #78171999)