şükela:  tümü | bugün
 • xiaomi'nin ürettiği son jenarasyon akıllı saat. uzun pil ömrü, rakiplerine göre uygun fiyatı, bluetooth üzerinden müzk dinletebilme yeteneği, bütünleşik gps modülü ve strava entegrasyonuyla ilgi çeken bir ürün.

  (bkz: xiaomi amazfit pace)
  (bkz: xiaomi amazfit)
 • bendeki mi sorunlu nedir, xiaomi mi band 2'den daha kötü uyku takibi yapıyor. senkronize ediyorum, 1 saat 15 dakika uyudunuz diyor 7-8 saat uyuduğum zaman. dün senkronize ettim hiç uyku verisi yok. ancak bugün iyi mesela, doğru ölçmüş. garip.

  ancak genel olarak çok memnunum. 5 güne yakın gidiyor şarjı. bildirimlerin gelmesi, iphone ile uyumu çok iyi. bir de çok şık bence.

  daha evvel moto 360 kullanıyordum. o da yuvarlak ekranlıydı ama amazfit pace daha şık görünüyor. ayrıca moto 360'ın şarjı 1 gün bile gitmiyordu. uyku takibi ve gps de yoktu. berbat bir şeydi açıkçası. moto 360 sonrası iphone uyumu için apple watch almayı planladım. parayı hazır ettim, saati almaya gittim, ben bu cihaza mı 2000'e yakın para vereceğim diyerek hiçbir şey almadan çıktım. en son geçen gün ekşi'de amazfit pace hakkında yazan birisini gördüm, şansıma o gün hepsiburada da kampanya maili attı. 350 liraya aldım.

  ekranı başta garip geliyor ama dışarıda çok rahat görülüyor ekran. ayrıca başta garip gelse de sevdim ekranını. çok doğal geldi bana. saatin sürekli ekranda olması müthiş zaten.

  henüz gps olayına falan çok giremedim ancak yine fiyat/performans oranını ağlatan bir ürün olmuş. xiaomi övmek istiyorum şu anda. canlarım.
 • dün itibari ile güncelleme almış akıllı saattir. bildirimleri daha önceden birkaç tane ise okuyamıyorduk sadece görebiliyorduk. ancak bu güncelleme ile mesela 3 farklı kişiden whatsapp mesaji geldiyse tek tek seçip mesajları okuyabiliyoruz.

  bir de stabilite konusunda çeşitli iyileştirmeler yaptıklarını söylüyorlar. ancak ben en çok yukarıda değindiğim özelliğe odaklandim.