şükela:  tümü | bugün
  • netflix'in "izlesen seversin aslında" diye e-posta attığı, evlerin sıradışı iç tasarımını konu alan enfes belgesel.her bölüm yarım saat, en sevdiğimden, ilham veren, farklı, uzatıp sıkmayan.

---- belgesel ama büyüsü bozulmasın---------

ilk bölüm itibariyle beyzbolcu abiyi gözüm tutmadı ama o tekneye bayıldım emeğe değmiş, bir de amcanın akvaryum'a dalışı neydi arkadaş, bak dalmak diyorum.

-----belgesel olum bu--------
  • efsanevi ötesi iç mimari tasarımları anlatan belgesel. o barınakçı eleman hariç hepsini beğendim. bence en güzeli, eski hemşirelerin kaldığı yeri alıp, değiştiren çift. en çılgınıda rus abi ablanın masonlardan alıp, sanat müzesine dönüştürdükleri yer. kısacası zihin açar, vizyon katar. bana bunlarla gel netflix.
  • henuz 3-4 bolum izledik sanirim, ama bence amazing interiors tam dogru karsilamiyor konsepti. bazilari bildigin interior guzellemesinden cok koleksiyoner muhabbeti, ayrica yarattiklari seyler de (guzel olmasina ragmen) evden cok muzeye, yani ev sicakligi ve ozel alan saglayan bir yuvaya degil de insanlarin cagirilip sosyallesilecek yerlere benziyor (hokeyci adam, sci-fi museum adami vs.)

en son 22 kedisiyle yasayan adami gordum, kedi sahibi bir insan olarak bana bile bi fenaliklar basti.

su ana dek en begendigim acik ara masstricht'teki ev oldu, hakikaten sa-ha-ne, gidip goresim geldi.

neyse guzel program ama, ac arkaya izle, en kisa surede babama da izletip fikrini almayi planliyorum.*
  • 9. bölümünde istanbul'daki bir otomobil garajını* da konu alan netflix programı.