şükela:  tümü | bugün soru sor
1980 entry daha
  • antalya için konuşmak gerekirse mng kargo işbirliğinde sorun olan firma. kargoyu teslim edecek şubeye değil, başka bir şubeye göndermiş, değiştirilmesine de izin vermiyorlarmış. ben yakın olduğu için kendim giderek aldım kargomu ama almasam geri gidecekmiş.
  • asla ve asla siparis verilmemesi gereken firma. musteri odagi olmayan calisanlari, turkiye’nin en kotu kargo firmasi ile olan anlasmasi ve surekli musteriyi oyalama politikasi ile turkiye’de tez zamanda batmasini arzu ediyorum. 11 ocak is adresine teslim taahhutu olan siparis gelmeyince aradik, 12 ocak gelecek denildi, o adresin is adresi oldugunu ve cumartesi is yerinde kimse olmadigini dolayisiyla ev adresine yollamalari gerektigini soyledigimizde tamam denilip kapatildi. sanki bunlar yasanmamis gibi cumartesi biri arayip adres degisikliginiz onaylandi hafta arasi elinize ulasir dedi, hafta arasi evde degil iste oldugumuzu soylesek de bunu zaten idrak edecek beyinde degil calisanlari.
  • yurtdışında 770 küsür dolara (4100 küsür tl) sattığı monitörü türkiye'de 2700 tl'ye satan firma. steam gibi fiyat politikası uyguluyor sanırım.
13 entry daha