2458 entry daha
  • cuma olayından sonra kargoların gecikmesi nedeniyle iade süresini uzattı adamlar. işte amazonvari hareketlerden biri. gelen mailde geciken kargolardan dolayı kasım aralık ayındaki siparişleri şubat 2020 ye kadar iade edebilirsiniz falan diyordu.

şimdi hepsiburadadan aldığın ürün 1 ay sonra geldi, faturası önce kesildi diye iadede sorun yaşayacak bir çok kişi.
  • yine amazondaki başka satıcılarda toplam 1960 tl yapan 3 adet kipling çantayı amazon satıcısından 680 liraya aldım cuma günü, az önce ulaştı bana. çantalar orjinal ve çok güzel paketlenmiş. bu alışverişteki performansı başka ürünlere de yansıtırsa yakında pazarın hakimi olur.
  • ciddi operasyonel sorunları vardır.
    siparişiniz teslim edilmemesine rağmen, amazon'un sitesinde sipariş takibi yaptığınızda da teslim edildi görünür.

bunun da sebebi sanırım çalıştıkları kargo şirketi olan mng kargo'dur.
    adamlar amazon'un bug'ını bulmuşlar, teslim etmeyip, teslim edildi gösterebiliyorlar.

mng kargo, sabah 8'den akşam 8'e kadar açık olan iş yerine, akşam 17:48'de "kargonuz adresinize getirilmiştir, bulunamadığınızdan şubemizde beklemektedir, yarın almanız rica olunur" diye sms atar.
    ne hikmetse döküman kargoları teslim ederler ama kutu kargolarda hep bu mesaj gelir.
    şubeyi aradığınızda da "alıyorsanız alın, almıyorsanız iade edeceğiz" derler.

bir haftadır şubede bekliyor kargo, bakalım kimin inadı kazanacak.
  • ben de 2 gün önce amazon tr den sipariş verip kitap aldım. normalde kitaplarımı d&r dan online olarak alıyordum ama amazon'un alacağım kitaplarda çok daha fazla indirim yaptığıni gördüm. 3 kitap aldım ve internetteki en ucuz fiyatın amazon'da olduğuna şahit oldum.

edit: sipariş süresi kitap için 3-4 günü buluyor. bilginize.
15515 entry daha
hesabın var mı? giriş yap