şükela:  tümü | bugün
4128 entry daha
  • aşırı iyi hizmet sunan site.

az önce n11.com varoşuyla 40 lira dolandırıldığım için yaşadığım problemden sonra bundan sonra amazondan başka yerden almam arkadaş...

n11 de yaşadığımı sorunda 40 lira için yetkili mercilerden cevap bekliyorum.

amazon 5 bin liralık siparişimde ise anında para iadesi ve özür alabiliyorum.

jeff dayıya kininizi bir kenara bırakın ve kendi rahatınız için amazon kullanın.

kaldıki jeff dayı eminim doğuş grubunun godamanlarından daha hümanisttir.
  • bizi yerli ve milli çakallardan kurtaran site.

kendi sattığı ürünler standart teslimatta bile süper hızlı teslim ediliyor, (istanbul için söylüyorum, diğer şehirleri bilemem)

kolay para iadesi (bunu istismar edenler çok olacaktır-oluyordur)

amazon ve kargocusu kolaygelsin sayesinde barzolardan kurtuldum, teşekkür ediyorum gerçekten.

şu an için sadece üç negatif durum var;

1)kurumsal fatura hala kesilmiyor. şirkete alacaklarımız için rakiplerine bakıyoruz mecburen. rakipleri de bu duruma seviniyordur. neredeyse 2 senedir ülkemizdeler ama hala kurumsal fatura kesilmiyor.

2) ürün iadesi gerektiğinde mng kargoya gidip, vermeniz. ürün iadesini de kolaygelsin adresten alsa süper ötesi olacaktı. belki de şark kurnazları için böyle yapıyorlar ama adresten kontrol edip, iade almaları harika olurdu.

3) ürün çeşitleri hala çok yetersiz. neredeyse 2 senedir ülkemizdeler ama rakipleri kadar ürün çeşitliliği yok. bu nedenle mecburen arada çakal market gibi yerlerden sipariş vermek zorunda kalabiliyorum, maalesef.

ek not: sürekli söylüyorum, yine söyleyeceğim; amazon bünyesinde bile olsa amazon un kendi sattığı ürün değilse almıyorum, mümkün olduğunca.
  • kolay gelsin sayesinde saat kaçta ve ne zaman geleceğini mesajla bildiriyor. enfes sistem. abidik gubidikliklerle uğraşan biri olarak çok sevindirdi. hatta eve geleceğini bildirdikten sonra teslimat yapan kişi kapıya bırakıyor. siz istediğiniz zaman alıyorsunuz (hani bu özellikle abd'de olan sistem gibi) şukela.
  • hiz konusunda superler. 1-4 temmuz arasi gondereceklerini soyledikleri siparisi bile bugun mng kargoyla gonderdiler. simdiye kadar hicbir urunle ve gonderimiyle problem yasamadim. kolay gelsin zaten alisilmisin ustunde hizmet veriyor. 2 saat icinde gelecegiz diye once sms yolladilar, daha sonra yarim saate gelecegiz, evde misiniz diye teyit icin otomatik arama yaptilar.
  • son iki alışverişimde beni şımartan tedarikçi.

öğleden sonra 16:00 gibi verdiğim iki siparişimi de ertesi gün 9:30'da teslim etmiştir kendileri. seviliyorsun amazon.com.tr
  • amazon.com.tr resmen alışveriş merkezi açmış gibi. kendileri alıp ürünler satmıyor satıyorsa da ürün sayısı çok çok az. ürüne 2 saat sonra bakınca amazon.com.tr nin stokları tükenmiş başka firmalar satıyor olarak gözüküyor. son 1 yılda yaptığım ram, airpods laptop, soğutucu, batarya vs vs yaklaşık toplam 15.000 tl olan alışverişin her birine tek tek baktım ve hiç birinde amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir ibaresini bulamadım. bu yüzden alternatif sitelere yöneldim.

daha ucuz satmak yerine ürün portföylerini ve ürün sayılarını arttırmalılar ki bizde amazon deneyimi yaşayalım.
  • olmuyor olamıyor. bu siteye bir türlü ısınamadım. orijinal amazon'da daha fazla işimi halleniyor olmak ve kendi ülkemde üç beş alternatif buluyor olmak üzücü
  • ürünün satıcısı amazon değilse amazonu değil kendinizi suclayin belki tahtakaleden dogubanktan alıyorsunuz. iyisi de oluyor kötüsü de puana bakın, gerisi şans işi.
    satıcısı amazon olanlarda akşam 10da verilen sipariş bazen ertesi öğlen geliyor, bazen ertesi güne kalıyor.
    depoları gebze'de anadolu yakasına daha çabuk ulaşır. pandemiden dolayı eskisi kadar hızlı değil yine de hızlı. son siparisim 18 saatte elime ulaştı standart kargolari kolaygelsin.
    kolay gelsin sisteminden daha hızlı ve güzel bir kargo yok. amazondan, kolay gelsinden memnun değilseniz ya sanssizsiniz, ya da sorunu kendinizde arayın.
    2000lerin başından beri online alışveriş yaparım amazon kadar hizlisini guzelini görmedim.
    genelde hepsiburadada da kendi sattıkları ürünü tercih ettiğim için pek sorun yaşamıyorum online alışverişte hb veya n11 dahil sorun oldugunda da kesin çözdüler hepsi, 15 yıldır.
    almayi bileceksiniz, konuşmayi bileceksiniz.
  • o kadar iyi hizmet sunuyor ki durup dururken alisveris yapasi geliyor insanin.
  • maşallah dediğim üç gün yaşadığından pek de övmek istemediğim site. kendi ürünlerini 24 saatten kısa sürede teslim ettiler.
262 entry daha