5112 entry daha
  • ekşi suserleri içinde çok sayıda pazarlamacısı-amigosu olduğunu düşündüren kuruluş.
    istanbul içini bilemem de, taşra dağıtım işleri çok dandik; hele de [(bkz: agt kurye).] namındaki amatör kargoculuk oluşumu yürekler acısı.
    ayrıca müşteri hizmetlerinde gerçek bir eleman bulup dert anlatmak için 80 türlü taklayı geçmek gerekiyor.

tanım: yabancı hayranı tiplerin çok oşurttuğu, ama aslında benzeri yerli/yarı yerli kuruluşlardan daha dandik satış hedesi.
    [(bkz: trendyol)aynı bokun laciverdi]
    [(bkz: gittigidiyor)bu da morciverdi]
  • an itibariyle prime day'in baslamasinin 1 dakika ardindan cokmus olan online ticaret sitesidir. ancak bu gozumde hala cok saygin ve aldigi parayi hak eden bir firma olmasini degistirmiyor.
  • patladı.

ahahahahah

tanım: n11, hb gibi sitelerin sürekli çöktüğünü gören bünyemi şaşırtan web sitesi.

edit 2: airpods pro'yu kaptık.(1.489 tl)
    edit 3: ahım şahım bir şey göremedim. özellikle kulaklıklar ciddi indirime girmişti. bir kaç ayakkabı iyi indirime girmişti ama o kadar. yurt dışındakileri takip edince bu biraz yavan geldi. normal zamanda bile daha iyi indirimleri oluyor bu arkadaşların.
  • indirim günü öncesinde ekran görüntüsü almıştım.

indirimler başladığında fiyatları nasıl güncellediklerini paylaşacağım.

önce fiyata bindirim sonra indirim olmaz.

yaklaşık iki gün önce 287 lira olan mi stick şu anda 309 lira. satıcısı amazonun kendisiydi.

type c flash disk vardı fiyat değişmemiş.
  • ulan koca amazon bile çöktü. abi biz bu işi beceremiyoruz.
  • çok daha agresif fiyatlar bekliyordum. biraz hayal kırıklığı açıkçası.
  • amazon bile çöktü. :)
  • üçüncü dakikada çöktü :) la olm yavaş!

beklediğim ürünlerin hiçbiri indirime girmedi malesef. bizi black friday paklar. :/
  • an itibari ile girilemeyen site.

tanim: alisveris sitesi.
  • ilk iki dakikaya kadar ben de destekledim ve bakabildim. bırakın lan vicdansızlar siteyi:/
12952 entry daha
hesabın var mı? giriş yap