• minimum muhabbeti çıktı çıkalı 50 - 100 lira altına adam akıllı bir şey alınmıyor.kalem için mürekkep alacaktım, 80 lira mürekkebin 8 lisi.bana 3 tane minimum şartı koşup aldırmaya çalışıyor sistem.ihtiyacım olandan fazlasını almak zorunda mıyım.
  • aynı sabunun (4'lü paket) meyvelisinden 1 paket sipariş verebilirken, çileklisinden en az 2 paket sipariş vermek zorunda olduğumu söylüyor.

ekşici faydasızlar da sağ olsun net bir şey yazmamış, ben de sanıyorum ki ücretsiz prime gönderim için en az 4 farklı ürün siparişi vermek lazım. meğer öğle değilmiş. bazı ürünler için o ürünün aynısından en az 2 ya da 4 tane sipariş etmek zorunda kalınabiliyormuş.

çok açık bir şekilde stokları eritip gidecekler anlaşılan. ya da ticari intiharın değişik bir şeklini buldular. 10-15 yıldır hepsi burada denen vampirlerden alışveriş yapmadığım için çölde bir vaha gibi gelmişti amazon, şu geldikleri nokta içler acısı...
  • arkadaşlar aynı ürünü amazon yerine mediamarkttan aldim. hayatimin kazığını yedim. amazondan vazgeçmeyin siz, varsın 10 tane satışı zorunlu kılsın aynı üründen.
  • sözde yılbaşından sonra agt ile çalışmayı bırakacaklardı. ulan nisana girecez halen daha mk agt si yakamızdan düşmüyor. böyle devam amazon oyna devam.
  • 2 gün arayla amazon'dan sipariş verdim, ilk verdiğim siparişin akıbeti belli değil günlerdir getirecekler. 2. verdiğim sipariş kapıma hiç gelmeden hasarlı iade olarak görünüyor. ikinci verdiğim ürün zamlandı. tekrar almama sistem izin vermiyor bir seferde bir ürün sipariş edebiliyormuş. ikinci üründe ne zaman iade olur bilmiyorum. 2 siparişimi de sözde agt kurye getirecek.
  • normalde internet alışverişlerimi hepsiburada ve trendyol'dan yaparım ve en fazla üç günde teslim alırım ürünümü.
    burada yapılan yorumların gazına geldim
    bir de amazon'u deneyeyim dedim ilk defa amazon'dan sipariş verdim ama bir hafta oldu aldığım ürün ortalıkta yok.
    yaptığım kargo takibinde ürünün sadece kargoya verilmesi iki gün sürmüş.
    bu sayede anladım ki amazon'un maaşlı abartma timi varmış ekşide.
  • ekşi'de maaşlı abartma timine ihtiyacı olmayan alışveriş sitesi.
    (bkz: fütursuzca genelleme yapmak)
  • minimum sipariş adeti saçmalığından sonra taksitli ödeme imkanlarını da azaltmış alışveriş sitesi. maalesef gittikçe gözden düşüyor.
  • ilk geldiği dönemlerde çok sıkı kullanıyordum. özellikle prime özelliği çok işime yarıyordu. şimdilerde ise ne zaman girsem rakiplerinden daha pahalıya satan, taksit imkanı vesaire sunmayan bir yere dönüştü.

garip.
  • amazondan alışverişi düşünmüyorum o yüzden aiteye bile bakmıyorum 2tane var zaten oradaki satıcı oradada var gerek yok
hesabın var mı? giriş yap