şükela:  tümü | bugün soru sor
 • google chromecast alternatifi streaming cihazı.

  amazon tüm dünyaya ücretsiz olarak $39'a gönderimini sağlıyor.

  güç olarak chromecast'ten 2, kapasite olarak 4 kat daha kaliteli görünüyor. iyi bir alternatif.

  http://www.amazon.com/dp/b00gdq0rmg/ref=fs_ftvs
 • amazon'un chromecaste alternatif cihazi. donanim ve uygulama destegi yonlerinden daha iyi. ustune kumandasiyla beraber geliyor.

  fiyati 39 dolar; arada amazon'un 19 dolara sattigi da olmus.

  http://www.amazon.com/dp/b00gdq0rmg/
 • sahibinden oluculerinin 400 kusur tlye satmaya calistigi cihaz:
  1. olucu:
  http://www.sahibinden.com/…-ve-dizi-214836082/detay
  2. olucu:
  http://www.sahibinden.com/…tv-stick-214571195/detay
 • kodi için en iyi çözüm. hayat gerçekten yavaş atv2'de xbmc kastırmak için çok kısa.
 • kodi ile 10 kaplan gucundedir fakat kumandasi tam bir design fail. pil kapagini acmak 30 dk. falan surer, tabii tirnaginizi kirmazsaniz.
 • pil kapağını açmak için mutlaka ince bir bıçak yardımı ile hafif kanırtarak açınız. evet ciddi tasarım hatası gibi duran kapak için 2 yıl çalıştıklarını ve en büyük sorunların kapak açma kapamanın kolay kırıldığı ve piyasada da bulunmasının güç olduğunu ortaya çıkaran raporlar sonunda yaptıklarını okumuştum.

  bana kalırsa apple tv yanında çok bir numarası yok gibi (ydi) ta ki kodi ile tanışana kadar. youtube üzerinden kurulum videoları, sonra program eklemeleri dersen şu anda dünyanın her tv kanalına tek bir tuş mesafesindeyim. tek sorunu net hızlı olmasına rağmen ara ara takılıp sistemden atıyor olması. ya elimdeki cihazın kapasitesi ile ilgili, veya stream yeteneği kısıtlı bu cihazdan bunu beklememek gerekiyor. ama onun dışında cidden güzel bir şey olmuş kodi. tek başına bile oturup başlık altında yazılabilir neler yapılabileceği.

  ayrıca amazon comedy içerisindeki bir kaç diziyi ücretsiz izleme fırsatı vermiş ki, adamlar daha 30 gün deneme süresi demeden kapatırlar diye 2 diziyi 20 günde bitirdim. şimdi kapatabilirler, dizi güzeldi.

  (bkz: red oak golf club)
 • (bkz: apps2fire) ile android cihazınızda kurulu olan uygulamaları gönderebilirsiniz.

  (bkz: firetv) uygulamasini klavye niyetine kullanmakta mümkün.

  (bkz: terrarium) tüm dizi ve filmler önünüze gelir.

  (bkz: perfect player) iptv izlemek için sade basit ve kullanışlıdır.

  (bkz: prime video) uygulaması ile telefonunuzdan izlemek istediğiniz şeyi arayip fire tv de başlatabilirsiniz.

  (bkz: spotify) ile şarkıları tv de çalabilirsiniz.
 • black friday indirimleri ile almayı planladığım üründür. gümrükte sorun çıkmazsa ne ala
 • google bu cihazdan youtube uygulaması desteğini çekecekmiş 1 ocak 2018 den sonra. köpek gibi yiyor birbirlerini google ve amazon. amazon da chromecast ve nexus player satmıyormuş. youtubesuz fire stick mi olur allasen.
 • youtube firefox üzerinden fire tv stick de gayet güzel çalışıyor iptv digiturk play desteği de mevcut.bluetooth kulaklıkla eşleştirme yapilarak tv seyrederken sesi bluetooth kulaklıkdan dinleyebiliyorsunuz.4 ortak aldığımız netflix üyeliği ustune ıptv üyeliği youtube ve internet tarayıcısi ile evin en sık kullanılan cihazı su an ve fiyat performans açısından 10 numara bir ürün.