şükela:  tümü | bugün
838 entry daha
  • video servisi dışındaki her şeyin büyük hayal kırıklığı olduğu platform. sırf meraktan üye oldum. büyük bir ihtimalle de zam gelmedikçe üyeliğimi aktif olarak devam ettireceğim ama...

1) alışveriş kısmında paranın pul olduğunu, bu konuda amazon'un bir şey yapamayacağını elbette biliyorum ama kardeşim "fırsat" dediğin ürünlere baktım. resmen taşak geçmişsin. evet, kesinlikle çay bardağında indirime ihtiyacım vardı. tüm prime üyeleri çay bardağı ve terlik arıyor amk. allah razı olsun. koy oraya adam gibi ipad, iphone vs. 100 - 200 lira indirim yap. ağzımı açarsam namerdim. paşabahçe çay bardağının altına "prime müşterilerine özel" yazman hiç hoşuma gitmedi amazon bey.

2) amazon prime gaming'e baktım. saçma sapan ne oyun varsa hepsi orada. çoluk çocuk oyununda kostüm namına bazı şeyler var ama %99.9'u zırvalıktan ibaret. sadece destiny 2 için bir şey talep ettim. olmasa da olur.

3) audible nerede?

4) amazon music nerede?

5) amerika'dan türkiye'ye gönderimde kargo indirimi nerede?

türkiye içi bedava kargo ve hızlı gönderimden daha çok ürün yelpazesini genişletmeli, indirimler kaliteli ürünlerde olmalı ve oyun servisleri gelişmeli. yoksa sadece video ile yürüyecek. çok uygun olduğu için üyeliğimi devam ettireceğim... 20-30 tl olsaydı hemen iptal ederdim üyeliğimi.
  • bana üye oldugum şu 3 gün içerisinde 500 tl harcatmıştır. kargo bedava. ürünü ulaştırmak satıcının görevi değil mi zaten neden alıcı ürün ulaşsın diye para veriyor ki.

çalıştıkları kargo firması da çok iyi. agt.

sevdim ben
  • altyazisi sikinti, altyazilari izledigin icerige oturtmasi sikinti, cevirisi zaman zaman sikinti.

hem prime hem netflix abonesiyim. ıkisini de smart tv ustunden kullaniyorum.

netflixcim, tassagini yerim.
  • kargo bedava olunca insanın sürekli bişeyler alası geliyor. bana iyi gelmedi gibi.
  • türkiye'ye girmesiyle söz konusu platformun en çok beğenilen orjinal dizilerine ilişkin değerlendirmelerden birisini de türk sinema eleştirmeni murat açar yapmıştır.

bosch (dizi)
    the man in the high castle
    fleabag
    goliath
    the marvelous mrs. maisel
    homecoming (dizi)
    carnival row
    good omens
    the boys (dizi)
    undone
    hanna
    hunters
  • adam 8 tl vermiş o yok bu yok diyor vay amk.
  • amazon prime'ı video servisi sanan zır cahillerin hala dizi yorumu yapmaya çalıştığı acınası başlık

(bkz: amazon prime video)

amazon prime bir hizmetler bütünü amk mal mısınız ya?
  • amazon türkiye yi ilk açtığında. timsah gibi sinsice bekledi. yavaş yavaş kargo olaylarını kurdu yaptı. ertesi gün teslimat olayını yaptı. kimse tutmaz diyordu.

ilk açıldığında, hepsiburadayı alacak. onu alacak bunu alacak öyle piyasaya girecek dendi. kendisi direk girdi. dünyanın en büyüğü çok iyi biliyorlar gerçekten.

prime olayı ile voleyi vurdu. akşamına veya en geç ertesi gün kargo kapında. 20-30 lira fazla olsa bile sattığı ki daha ucuz diğer sitelerden. insanlar illahlah etti kargo firmalarından o yüzden amazon u tercih edecekler.

amazon yakında amerika da olduğu gibi türkiye de tek olacak gibi.
  • turkiyedeki olu sikicileri gosteren bir baska platform oldu. elin yabancisi besiktastan taksime dolmusla gidis gelis parasina deli icerik sunmus daha "ama icinde muzikk yokk, oyun yokk.." diye otuyor dalyarak.
  • yakında uyanık devletimiz bu platformlara üyelik vergisi alırsa, bize gelişi 1 dolardan 3 dolara çıkar
23 entry daha