şükela:  tümü | bugün
  • satışlara başlamasını beklediğimiz sanal market. fakat türkiye'de vergi vb. faktörler olduğu için değişen çok da şey olmayacaktır.
  • www.amazon.com.tr

almanya adresine yönlendiriyor. sayfa türkçe.
  • link

bir gece ansızın gelebilirler.
  • ebay gittigidiyor'u satin alarak ne kadar basarili olduysa amazon da o kadar basarili olacaktir.
  • gümbür gümbür gelendir. e-ticarette yeni bir sayfa açılacaktır amazonla birlikte. ürün kalitesi, hizmet kalitesi anlayışı çok önemli faktör. artık bu işi yapan firmalar piyasada tutunmak için bi' silkinip kendine gelecektir.
  • açıldığında türkiyedeki online alışveriş sitelerini üst üste koyup sevecektir.

gel insafsız gel hayırsız çağırmazdım acil olmazsa
  • bir türlü gelemeyendir.
  • bu is olmaz

12 yasinda cocuk bile gumruk vergisi vermeden alibaba dan mal getirebiliyor. cinli saticiya soyluyorsun 100 dolarlik malin uzerine 20 dolarlik fatura koy yada etiket yapistir bitti ptt deki zavalli memurda inaniyor zaten

amazon gumruk vergisi vererek ne getirecek bu is tutmaz salak bunlar
  • benim anlamadığım bazı noktalar var. amazon türkiye kurulunca tedarikleri türkiye'den mi yapacak? atıyorum elektronik ürünleri türkiye'deki distribütöründen mi alacak, çünkü alsa ve üstüne kendi karını eklerse fiyatlar yine uçmuş olacak, ne anladık o işten? o yüzden bunu pek olası görmüyorum ama üreticiden alıp direkt olarak satsa, bu ürünleri türkiye'ye getiren adam demeyecek mi aga sen napıyorsun diye. sonuçta garanti, teknik servis konusunda onların eline düşeceksin. bunu nasıl çözecekler bilemiyorum.
  • sürekli iş ilanlarıyla eleman alan ve arayan online satış sitesidir.