şükela:  tümü | bugün
 • evet efendim, harman kardon'un sohoi blk premium model kulaklığıdır.

  https://www.amazon.com/…lpage_o00_s00?ie=utf8&psc=1

  http://urun.n11.com/…ium-lie-flat-on-ear-p107363208

  amazon fiyatı 40$(yani 140 lira) iken türkiye fiyatı 850 lira ürünün. doların uçtuğu yetmiyormuş gibi üstüne üstüne eklenen fahiş komisyon tutarlarının uzanıp yanaklarından öpüyorum.

  amazon türkiye'ye kargoya yapmıyor olabilir, ama cüzi bir fiyat vererek viabox gibi aracı kargolarla ürünü kendinize ulaştırabilirsiniz.

  sevgiler,
  bir kayserili.

  edit: n11 ibaresine takılan olmuş. ben de biliyorum ki n11 bir pazar ve fiyat ordaki bir mağazaya ait. zaten amazon da bir pazar n11 gibi. fakat biraz incelerseniz görürsünüz ki bu pazarlar ülke fiyatlarını yansıtıyor ve burada asıl konu kimin sattığı değil, ne kadara sattığı.

  edit 2: başlıkta dolar sembolü görünüyor ama tl simgesini sistem kabul etmiyor anlaşılan. 850'nin yanı o yüzden boş kaldı, modlar bir el atarsa sevinirim.
 • n11 tek başına satış yapan bir kurum değildir. pazar ortamını satar. ilgili fiyat da n11'in değil, n11 de dükkanı olan **** rumuzlu firmaya ait bir fiyattır. firma ismini ne olur ne olmaz diye gizledim, isteyen zaten linkten bakabilir.
 • bir sebebi de vergilerdir.

  vergi, kdv, ötv, mtv, ztv, zörtteve, hörtteve...
 • ürünün fiyatı 850 dolar mı 850 dolar? n11'de satılıp satılmaması neyi değiştirir? hiçbir şeyi. o yüzden n11 tanımı yapılması konu dışıdır.