• araba kullanırken, yolda yürürken, bir anda çalan ambulans sireni. yolda arabalar birbirine korna çalar ambulans ilerlesin diye. önünü açmak için. belki ölmek üzere olan hastayı kurtaracak. belki bir hastayı hastaneye yetiştirecek. belki keyfi, hasta olmamasına rağmen siren çalıp ilerleyebilmek için.
  • nolur stop ettirmeyeyim nolur nolur nolur ! allahım stop edersem herkes kornaya basacak. offf gidecek yer mi yok, ne olurdu başka yerden gitsen. pencere aç sıcak bastı aç aç
  • acaba ambulansın içindeki kişi ölücek mi diye düşünmek :/
  • “en yakın hastane neresi acaba” diyerek bir yol haritası çıkartmam ve bunun üstüne yaşam süresi hakkında bir dizi düşünmeler
  • içinize bir ürperti düşer önce, sonra da bir gün sirenlerin sizin için de çalacağını ve hayattaki tek gerçeğin ölüm olduğunu hatırlatır.
  • bir kerede arkamdan gelme amk yaa!

senin yüzünden kaza yapacam en son bi gün. hep mi beni bekliyo hastası, acili, ne zıkkımı. böyle bir ses yok arkadaş, tribe giriyorum resmen.
  • heyecan ve panik.
    ama lütfen sakin olun ve ambulansa hemen yol verin.
    saniyeler hayat kurtarabilir.
  • önceden çok üzülürdüm duyduğumda acaba içinde ki kişi iyimidir umarım iyi olur gibi düşünceler havada uçuşurdu..
    ta ki kendim ambulansa binmek zorunda kalana kadar çok acil bir durumum yoktu, yaralıda değildim şiddetli bir ağrım vardı sadece bu arada ambulans işyerinin ambulansıydı. neyse velhasıl ambulasta gidiyoruz yanımda da işyeri hekimi var yatmıyorum öylece oturuyorum koltukta bilincim yerinde. doktora dedim ki lütfen kapatın sireni acil bir durum yok bi yandan da kötü hissediyorum kendimi trafiği felç ettik diye. doktorun ve ambulans şöförünün yanıtı ambulansta acil olmasa da bir hasta olduğunda o çalmak zorunda oldu.
    neyse lafı çok uzattım o gündür bu gündür eskisi kadar etkilememekte şahsımı.
  • olum herkes bize yol veriyor lan! ahmet abi aç şunu sona daya. 3’e bas 3’e. 30 saniyen kaldı çekilmede ceza yazdıralım sana. diyerekten vakaya giderken konuştuğumuz diyologlar geliyor ah gençliğim
  • inanılmaz gürültülü olması.

ben sedyede yatarken bir an düşündüğüm bu olmuştu.
hesabın var mı? giriş yap