şükela:  tümü | bugün
  • amd'nin çıkarttığı bir oyun optimizasyon platformu. steam'e benziyor derdim ama olayları tam olarak store olmak değil daha çok store-optimizer hybrid gibi bir şey düşünmüşler. uygulama arkada açıkken oyun oynadıkça daha sonra harcayarak oyun ve hatta kart bile alabileceğiniz puanlar kazanıyorsunuz. raptr hesabı ile bağlantılı çalışıp steam'e de entegre olabiliyor.

http://sites.amd.com/…me/downloads/pages/raptr.aspx
  • bugün bana bir sürü puan veren uygulama. ama bundan sonra vermeyecek gibi görünüyor. bakalım.
  • wide screen bir monitörünüz varsa sizi deli edebilecek bir yazılım. tamam bilgisayarınızın konfigürasyonuna göre iyi bir optimize ayarlar seçeneği sunsa da benim ekran çözünürlüğünü neden 1440x900 yapıyor anlayamıyorum.. normalde kullandığım 1280 x 1024 çözünürlüğe de geçtiğim zaman sürekli "optimize ayarlarını bozdunuz" gibisinden uyarılar alıyorum.

ayrıca bilgisayar tecrübesi olmayan kişiler için iyi sadece bu yazılım. yani size olabildiğince "iyi bir görüntü" sunmak için var. öyle über süper bir şey değil.
  • oyunları falan kaydediyorum bu programla. dahili veya harici bir kamera varsa görüntümüzü dedahil edebiliyor kayda. gayet keyifli hoş. oyun optimasyonu da güzel. faydalı. twitch bağlantısı falan da var.

edit: oyun kayıt işlemi bazen etkisiz hale geliyor. misal şuan kaydedemiyorum. ama nedenini bilmiyorum.
  • işe yaramayan uygulama.

her tarafından bug fışkırıyor programın. oyunu optimize etmeye çalışırsın, oyunu directx 10 moduna çekerek ayar yapar. puan(rp) kasayım diyerek anket doldurmaya çalışırsın puanlarını vermez falan. acayip kafalar yaşıyor bu program.

işin en kötüsü bu program açıkken bazı oyunları çalıştıramıyorsun. oyunların genel olarak "çalışması" için yapılmış bir program açıkken oyun açılmıyor arkadaş. var mı böyle birşey?

eh tabi, ucuz etin yahnisi yenmez. ** oturup uslu uslu oyunumu oynayayım ben, ekstraya gerek yok.
  • 3000 rp kasmama rağmen ödüller kısmında ödül bulunmayan program.
    ama ekran kartına oyunları obtimize etmesinden dolayı fps in artmasını sağladığı doğrudur.
  • yeni gelen güncelleme ile ödül sistemi kalktı sanırım. 36bin puanım vardı allahsızlar
  • nereden indireceğimi bulamıyorum bir yeşilinize bakar gençler.

iş bu entry kendini kısa süre sonra imha edecektir.