şükela:  tümü | bugün
  • bu gun itibariyle aldığım kart.
  • rx 480'in protein tozu kullananı. "on steroids" değil ama biraz daha iyi işte. şuradan digital foundry nin eğlenceli ve yeterince detaylı anlatımıyla tanışılabilir, rx480 ve 1060 karşılaştırılmasına göz atılabilir.
  • araçlardaki yeni kasa ile makyaj farkını bilmeyen kişiler gibi amd de yeni kart ile azıcık makyaj ile hızlandırılmış kart arasında ki farkı anlayamamış ve isimlendirmesini beceremediği kart.
  • memlekette olmayan kart. ulan başka zaman kağıt gönderirler gelin bak su sukadar lira diye. şimdi almaya gidiyoruz. o kadar ürün yok, çekemeyiz, bok püsür.
  • bırak memleketi amazon.com'da bile bulunmayan kart. araştırmalarıma göre bitcoin'ciler tarafından stokların bitirildiği söyleniyor. ben de diyenlerin yalancısıyım. ne zaman stoklara girer belli değil.
  • vega çıkınca biliyorum ki gözüm onlara kayacak. muhtemelen de minimum gtx1070 segmentinde çıkacağından bize 2000 liraya yakın para harcatacak. o sebeple bu kartı vegalar çıkmadan yapıştırayım da gözüm hiç onlara kaymadan kart olayını halledeyim diyordum ki sikeyim böyle kart mı olur amk?

bildiğin karaborsada lan ? nerde bu ekran kartları? hiç bir teknoloji mağazasında yok, internet üzerinden alabileceğim hiç bir yerde bulamıyorum. ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

anlaşıldı 2000 liraya vegayı kitleyecekler bize.
  • (bkz: #68766181)

ethereum madencileri yüzünden karaborsaya düşmüştür. fiyatı 2000tl lere dayanmıştır.
  • şu günlerde bilgisayar toplayan bünyemin kanada ve amerika'da deli gibi aradığı ama bir türlü bulamadığı kart. daha doğrusu makul fiyatlı olan versiyonu bulunmamakta ortamlarda. ryzen 1700 ile çok yakışacaklardı ama gtx 1060 alıcaz gibi görünüyor.
  • adam almış 6'lı halde maden kasıyor bırakır mı piyasaya? özellikle msi marka olanlarda fazlaymış bu olay.