şükela:  tümü | bugün
  • bu gun itibariyle aldığım kart.
  • 480'in adını değiştirip oc yaparak ve tdpsini nirvanaya ulaştırarak yapılmış çüküm gibi kart.

performans gtx1060, güç tüketimi 1080ti, oc potansiyeli kabak çekirdeği.
  • rx 480'in protein tozu kullananı. "on steroids" değil ama biraz daha iyi işte. şuradan digital foundry nin eğlenceli ve yeterince detaylı anlatımıyla tanışılabilir, rx480 ve 1060 karşılaştırılmasına göz atılabilir.
  • araçlardaki yeni kasa ile makyaj farkını bilmeyen kişiler gibi amd de yeni kart ile azıcık makyaj ile hızlandırılmış kart arasında ki farkı anlayamamış ve isimlendirmesini beceremediği kart.
  • memlekette olmayan kart. ulan başka zaman kağıt gönderirler gelin bak su sukadar lira diye. şimdi almaya gidiyoruz. o kadar ürün yok, çekemeyiz, bok püsür.
  • bırak memleketi amazon.com'da bile bulunmayan kart. araştırmalarıma göre bitcoin'ciler tarafından stokların bitirildiği söyleniyor. ben de diyenlerin yalancısıyım. ne zaman stoklara girer belli değil.
  • vega çıkınca biliyorum ki gözüm onlara kayacak. muhtemelen de minimum gtx1070 segmentinde çıkacağından bize 2000 liraya yakın para harcatacak. o sebeple bu kartı vegalar çıkmadan yapıştırayım da gözüm hiç onlara kaymadan kart olayını halledeyim diyordum ki sikeyim böyle kart mı olur amk?

bildiğin karaborsada lan ? nerde bu ekran kartları? hiç bir teknoloji mağazasında yok, internet üzerinden alabileceğim hiç bir yerde bulamıyorum. ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

anlaşıldı 2000 liraya vegayı kitleyecekler bize.
  • (bkz: #68766181)

ethereum madencileri yüzünden karaborsaya düşmüştür. fiyatı 2000tl lere dayanmıştır.
  • adam almış 6'lı halde maden kasıyor bırakır mı piyasaya? özellikle msi marka olanlarda fazlaymış bu olay.