• bende niyeyse abla değil de abi izlenimi oluşturan yazardır.
  • öğretmen maaşını asgari ücretle kıyaslayacak kadar iktisadi bilgiye ve zekaya sahip yazar.
  • son zamanlarda yaşanan üzücü olaylardan dolayı nick'inden muzdarip, değerli sözlük yazarı. izni olursa özel mesajda yazdığı bir serzenişini de buraya ekleyeceğim.

edit:izin/mesaj

"kadın tecavüzü ve kadın cinayetleri konuşulduğu ve çokçokçok acı bi olay yaşadığımız şu günlerde yanlış anlaşılmaktan çekindiğim için yazı yazamıyorum...sen önce nickine bak demezlermi adama"

diyecek kadar dertlidir. haklıdır da. umarım sözlük yönetimi sesini duyar. seviyoruz seni sedet.
  • sozluge nese katan eleman.
  • tüm yorumlarını bkz'lara ve birkaç yavan kelimeye dayayan ablamız.
  • oo hoşgelmiş bir bayan. tanımıyorum.
  • okan camdan bakıyor, tümcesini anımsatan yazar. şamdan kelimesine estetik yapılınca ortaya çıkan ada sahip yazar.
  • 1 aylık lanetli çaylak sürecini doldurup, tekrardan yazarlık vasfına kavuşan suser.

1 aylık çaylak sürecinde 2- 3 kişi haricinde arayıp sormaması, ekşi camianın ne kadar vefasız olduğunu göstermiştir.

sebebini bile söylemeden verilen 1 aylık süreç tatil gibi geldi. ekşisiz hayat cidden kafan rahat modunda oluyormuş.

bu süreçte eksik hissettiğim şeyler de oldu tabi mesala, ufkum hep kendisiyle çarpanı veriyordu. bi 10 günlük süreden sonra, efsane dizileri filmleri falan beğenmeye övmeye başladım. bir amca gelin ata binmiş ya nasip demiş dediğinde bunun ingilizcesi neydi yaaa diye kafa yormamaya başladım. bir süre sonra hayat daha da güzel gelmeye başladı, artık de da umrumda değildi,.yalnız 1-2 yerde cem uzana hapis şokundan kaçamadım. ( bu heryerde efsane)

her güzel şey gibi bu süreçte çok hızlı aktı geçti, şu dakika itibari ile boynumda fular yavaş yavaş belirginleşmeye başladı. 1 - 2 sinema eleştiri entrysi girdikten sonra o da eskisi gibi tam halini alır.

peşin edit. 50 tl lik benzin almaya gitti. dönücek.
  • samimi bir yazar. selam olsun *
  • nick'ini hep samimi ve içten bir nick olsun isteğinden dolayı seçmiş ve nickiyle hep barışık kalmaya çalışmış bir yazar.

zaman zaman nickinin tersine gitse de, ara sıra nickine sırt çevirsede, nicki hep haklı çıkmıştır.
hesabın var mı? giriş yap