şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sakaryaspor ile oynanan maçta gerçekleşmiştir. burada şu soruları sormak gerek,

1-) sakaryaspor sahasında başka hangi maçta skorboard üzerinden askeri operasyon yayınlamıştır?

2-) cumhurbaşkanlığı seçimi'nde rte'nin %70 oy aldığı sakarya'da kaç kişi öcalan'ın mektubunun okunmasına tepki göstermiştir?

3-) cumhurbaşkanlığı seçimi'nde rte'nin %70 oy aldığı sakarya'da kaç kişi rte'nin her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık demecine tepki göstermiştir?

4-)cumhurbaşkanlığı seçimi'nde rte'nin %70 oy aldığı sakarya'da kaç kişi "birkaç mehmet şehit oldu diye meclis toplanmaz" demecine tepki göstermiştir?
  • buna tepki gösterenler ikiye ayrılacak;

1- biz hepimiz o şerefsizler gibi terörist miyiz de bize bu operasyon görüntülerini gösteriyorsunuz?

2- bize neden arkadaşlarımızı öldürdüğünüz operasyonları gösteriyorsunuz?

ne için tepki gösterdiğiniz önemli...
  • ırkçıya anladığı dilden muamele edilmiş, olan bu... amedsporun kuruluş nedeni nedir önce onu bir bilin.
  • aynı kitle abd’de yaşasa, herhangi bir abd-türkiye maçındaki brunson’un salınmasını yayınlarlardı. öyle bir kafa.
  • ülkenin birliğine ve barışına kastetmektir. 90'ların karanlığına boğdular ülkeyi.
  • tabiki adanaspor maçında göstermiyecekler, bu maçta gösterecekler. çünki bu operasyonlar her şeyden önce kürt ahalinin güvenliği için yapılıyor, herkesten önce kürtleri alakadar eder ve de onun için de adamlara jest babında birşeyler koymuşlar. alkışlayacağınıza yine kendinize yakışanı yapıyorsunuz.
  • oldukça saçma bir eylemdir. bu eylemi yapan stadda görevli bir cahildir muhtemelen, resmi bir yanı yoktur. spor kar?ıla?masında triplere girmek anlamsızdır. eğer gerçekten sorunlu oldukları dü?ünülüyorsa buna köklü önlem alınmalıdır. ne yeri ne zamanı doğru değil. diyarbakıra hic gittiniz mi bilmiyorum, çok yerde kürtçe yazı ve yol tabelaları vardır. bu insanların varlığı rahatsızlık vermemeli. bunu yapan insanlar diyarbakırda yapsın aynısını, stad ya da ba?ka mekanda. misafirinize nasıl davranacağınız örf ve adetlerle ilgilidir. adamlar federasyon tarafından maça geldiyse bunu hak etmi?tir.
    bana sallayacak dü?ük zekalılara notum var. ailemde ?ehit var, terör yüzünden kaybettim. bu olayın yeri ve zamanı burası değildir. diyarbakırda güzel insanlar çoktur. atar yapmanın, korkutmanin yeri spor alanları değildir. özellikle devlet tarafından kabul edilen, lige dahil edilen bir takıma. ıphone kırmak gibi bu olay, saçma.
  • rezilliktir. sakaryaspor cezalandırılmalıdır.
  • arasına terörle mesafe koymayanlar bu gibi seylere alıssın. kulüp, belediye, sarkıcı, m.vekili, her ne ise. katlanarak devam edecek bunlar. etmelidir.
  • twitter açıklamasındaki tavır bile ırkçıyken neyin tatavası bu?
    kürt futbol takımı tabiri nedir? ne işiniz var tff'de o zaman?
    az ötede duyarlanın olum, boş yapmayın...