• 2 mart 2019 amedspor sakaryaspor maçı öncesinde gerçekleşen ve polis raporlarına da giren hadise. neyse ki jiletli annesiz amacına ulaşamamış ancak yine de bir şekilde sakaryasporlu futbolcuları yaralamayı başarmışlar. iki takım arasında oynanan bir önceki maçta "skor ekranından bize tsk görüntülerini izletiyürler" diye ağlayarak yoktan yere olay çıkartan* (aynı görüntülerin diğer maçlarda da izletilmesine rağmen nedense sadece bu arkadaşların kanına dokunmuştu) cro magnonların demokratik ve halkların kardeşliğine katkı yaptığı çok sayıda olaydan biri olarak kayda geçmiştir.

nedense diyarbekirspor ile kimsenin bir derdi yokken bu amına kodumun amed'i sürekli bu tip olaylarla gündeme geliyor.

https://kralspor.ensonhaber.com/…ti-2019-03-02.html
    http://www.sporexpres.com/…etli-saldiri-h42561.html
    http://www.adayorum.com/…acta-jiletle-kestiler.html
    http://medyabar.com/…asinda-jiletle-dogradilar.aspx
    https://www.sakaryayenihaber.com/…ldiri-haberi.html
  • yalan haber nedir'e örnek bir olay.

yarrak kafalılar jilet kesiğinin ne olduğunu bilmedikleri için milleti de salak sanıyorlar galiba. olm en fazla saat kordonu çizmiş o ne öyle.. insan bu yalanı söylerken utanır lan !

garip bir hedef gösterme içeriyor.

edit : olm siz salak misiniz? saldiri olmadigini mi iddia ediyoruz? adam biseyle saldirmis belki toplu igne belki sivri bisey ama bu jilet degil. jileti bogaza vurdugunuz anda ortaya cikacak goruntuyu hayal edemiyorsaniz bu sizin salakliginiz. saldiriyi yapan kansizin cezalandirilmasi gerekir bunda herkes hemfikir. ınsanlardan destek bekliyorsaniz once dogru konusacaksiniz. bu sekilde yalan dolan propaganda ile bulacaginiz destek sizi de yakar..

ozelden mesaj atan ve soven, pkkli oldugumu iddia eden piclere bir iki kelam edeyim. biliyorum cahil orospu cocuklarisiniz. okuma yazmaniz olmadigi icin girip daha once neler yazmisim bakma zahmetine de girmemissiniz. tsk bunyesinde terorle mucadelede aktif egitim ve gorev almis biriyim. binlerce asker egitim verdim. sikik sen kimsin de klavye arkasindan bu sekilde birisini itham ediyorsun aq ergeni.

baslik ne? jiletli saldiri.. ortada jilet var mi, yok bitti.
    ınsanlardan destek bekliyorsan once dogru konusacaksin. ajitasyon yapmayacaksin. saldiri diye ac destekleyelim, jilet ne aq yok atom bombasi atmis de oldu olacak.
  • bana keleşle vurulmuş gibi geldiler.

gerizekalı bir toplumuz da bu kadarı da biraz fazla.

edit: küfür etmeyi ne kadar seviyorsunuz lan. sayenizde terörist de olduk. alışığız zaten, terörist is the new sexy. fotoğraflarda jilet yarası olmadığını gördüm. hala da görüyorum. temaslı oyunlarda basketbol veya futbol oynayan bilir genelde tırnak falan gelir bu şekilde. öyle bir şey olmuştur dedim geçtim.
    videoyu şimdi izledim, evet orda bir şerefsiz var, bir şeyler yapmış. cezasını versinler.

daha fazla küfür etmeyin, bende bir durum oluşturmuyor.

edit 2: böyle başlık açarsanız 2 3 tane de resme bakıp yazdığım şeyi yazarım ki yine gelsin yine yazarım. yazdığım zaman video piyasada yoktu. başlıktan anladığım malzemeci herkese birer de jilet dağıtmış, maç boyu jiletlemişler karşı takımı. fotoğraflara bakıyorum çizikler falan var. yani azıcık mantıklı olan herkes o jilet yarası değil der. futbolcular da çoğul değil. büyük ihtimalle beyinsiz gerizekalının biri olan o mansur mudur nedir kendi çapında bir eylem yapmış. jilet değil diye olayı küçümsemek için de demiyorum. dün geceki haliyle yazdığım şey buydu yani. evet futbolcular karşı takımı jiletlememişler. yani başlık gerçeği yansıtmıyor. mansur şerefsizine versinler cezasını, takıma da versinler ne ceza vereceklerse. başlığı da değiştirin bir zahmet. küfür edecekleri de piste alalım tekrardan.
  • (bkz: 17 mart 2030 suriyesporlu futbolcuların rakiplerini jiletlemesi)
  • keleşle tarayip uzerlerine el bombasi atmislar sonrada,kafalarina sıkmışlar olmasi gerekti basligin.
    nasil bi kafa yapiniz var olum.azcik dusunerek yazin.dusunemiyorsunuz o ayri bir durum bari bazi salaklarin yapmis oldugu gerzek aciklamali sahiplenmeyin.
  • üstte girilen entrylerde canla başla, jilet izinin böyle olmayacağı ispatlanmaya çalışılmış ama sakaryasporlu futbolcuların kol ve boyunlarındaki yaralara jilet sebep olmasa bile, bir spor müsabakasına yakışmadığını söyleyen yok ne yazık ki. amedspor oyuncuları maç oynamamış bildiğin rakip takımı kedi gibi tırmıklamış. sadece bir oyuncuda olsa anlarım ama takımın yarısında bu tarz yaralar var. bir art niyet olduğu son derece açık.
  • buyrun izleyin çok bilmisler.

şu olayın sakarya deplasmanında amed topcusuna olduğunu düşünün ve sol haber sitelerindeki haberleri düşünün. yer yerinden oynuyordu. ilk maçta siradan bir futbol maçında yaşanacak derecedeki olaylardan sonra ne fasistligimiz ne barbarligimiz kalmıştı. ulan sorsan bunlar eziliyor. şu yaşananları bir duyuramadik hiçbir yere. o serefsiz futbolcu da bir yerde denk gelecek illaki.

ekleme : kulübümüzün açıklaması
  • (bkz: amedspor ne aq)
    (bkz: amed ne aq)
    (bkz: aq)

bunu yapanlara futbolcu diyenlerin ayrıca aq.
  • jilet midir değil midir bilemem ama bir futbolcunun elinde yabancı cisim ile sağa sola saldırması normalmiş gibi davranan yüzsüzleri ortaya çıkartan durum.

videoda herşey çok net hadi şimdi de konuşun bakalım.
hesabın var mı? giriş yap