• red planet adlı filmde yer alan ilginç köpekimsi ninjamsı hatta kitanamsı robot.
    kafasından fırlayan ufak bir pervaneli sistem var.çok zeki.hem askeri hem de araştırma amaçlı kullanılabiliyor.karkatteri biraz kaplan biraz da köpek.
  • garip ve süper sesler yayarak uçan bir aparat sahibi robottur kendisi. lakin robot denince akla asimo gelmesin, o helikopter misali dalgaya sahip olmamış olsa bile red planet filminin en önemli unsurudur, hatta bence filmin bile önüne çıkmış bir edepsizdir.
  • serefsiz bir hayvandir. adamin kaburgasini kirip, cekip gider hemen oldurmez surundurur gerilla taktigi ayagina..
  • açılış sahnesini şu ana kadar belki dokuzyüzaltmışikibin kere izlediğim manyaklık ötesi teknolojik varlık. o nasıl eldir, nasıl ayaktır... tasarımını yapan kaçıklara buradan selam etmek istiyorum... sırf söz konusu sahne için gidip red planet divx'ini kiraladım...
  • düşmanlarını gerilla taktiği kullanarak zamana yayıp yoketmeye programlanmış, çok eklemli ters takla bile atabilen bir garip üstün teknoloji robotu.
  • gelmiş geçmiş en cool robottur gözümde. pek çok film yapıldı ama amee gibisi gelmedi. pasific rim'deki hayvani makineler bile bu şirin şeyin yerini alamamıştır.
  • dünyanın dört bir yanından öğretim üyelerinin ve tıp fakültesi öğrencilerinin katıldığı en büyük tıp eğitimi konferansı.
  • ks. autonomous mapping exploration and evasion. (bkz: ohbe) **
hesabın var mı? giriş yap