1. le fabuleux destin d amelie poulain adli filmin kisaltilmis hali ile ayni nickname'e sahip bir suser. vaktiyle burada dolup tasan film entryleri nedeniyle kendisine yazilan entryler secilemez hale gelmis, ancak sonra film entryleri dogru yerine tasinip bu suser'imiz da dustugu naho$ durumdan kurtarilmistir.
  2. en az fransız amelie kadar sirin bir gülümsemesi ve minicik bir yüzü var.
    5 a'dan mezun olmus bu hanfendi cılgınca dans ediyor, sonra gulumsuyor, sonra gene dans ediyor, bi daha gülümsüyor, o bunu hep yapıyor.
  3. entrylerini okumayi aliskanlik haline getirdigim, karabataklik konusunda benden cok da farkli olmadigini dusundugum, bakalim bir daha nasil karsilacagiz sozlukte dedigim, sozluk dostu.
  4. sabah mahmurlugumdan faydalanmis, kim oldugunu iki dakika sonra kavrayabildigim*, dedigi gibi aniden karsima cikmis, saskinlikla sevinc sinirlari arasinda ruhumu uçurmus, beni bir utandirmis pir utandirmis, yeni yilimi kutlamak icin zahmetlere girmis, ellerimle börekler yapip kapisina mi dayansam, adina besteler mi yaratsam, ah ne yapsam ne etsem de tesekkürlerimi sunsam dedirtmis, bir sirin bir güzel bir sicakkanli kisi.
  5. ezelden beri takip ettiğim ama tanışması ve iyice bir ısınılması sözlüğün doğumgününe kısmet olmuş yazar!! dediğim gibi badilisttesin artıkın*