• 11-16 şubat tarihleri arasında uniq hall, 21-23 şubat tarihleri arasında ise bursa merinos atatürk kültür kongre merkezi'nde gerçekleşecek olan müzikal. merakla bekliyoruz...

the elephantom, pinocchio, the grinning man ve pericles gibi önemli yapımlarda rol alan audrey brisson’ın hayat verdiği amélie, küçük ama sıra dışı dokunuşlarıyla etrafına mutluluk saçıyor. aşk, sevgi ve dostluk eksenindeki büyülü hikayesiyle hayalperestler için benzersiz bir yolculuk başlıyor! küçük dünyasında büyük hayal gücüyle dokunduğu her şeyi güzelleştiren amélie, nino ile karşılaştığında ise aşkın kapıları ardına kadar aralanıyor.

kritiklerde “saf cennet” olarak tanımlanan, ingiltere’de sahneye damgasını vuran amélie müzikali, 11-16 şubat 2020 tarihleri arasında uniq hall istanbul’da, 21-23 şubat 2020 tarihleri arasında merinos atatürk kültür kongre merkezi bursa’da!

edit: imla
  • sadece adı amelie olan broadway'li kızın şarkı çengi söyleyerek zıp zıp hoplayarak müzikallediği eğlence.

oldum olası müzikallerden hazzetmem. bu amarikanya, hassaten broadway ehli de ne çok seviyor bu olayı. evinde, işinde şarkı çengi ile muğam ederek işini mi yapıyor bu insanlar, anlamıyorum ki.

kapa çeneni işini yap, gücüne bak! bu ne tantana?
  • bursadaki oyununa kendimce servet * verdigim müzikal. allahım nolur cok güzel olsun, her dakikasında çok eğleneyim amin...
  • nazar ettiniz hayin insanlar nazar ettiniz!!
    11-16 subat istanbul ve 21-23 subat bursa gosterimlerini londra merkezli yapimcisinin lojistik sebeplerden oturu iptal ettigi muzikal. biletix’den alinan biletler icin para iadesi yapilacaktir diye bilgi maili geldi.
  • doğru düzgün bilet satamadıkları için iptal ettiklerini düşünüyorum. çıkar çıkmaz öğrenci bileti aldım, avantajlı dönem fiyatı dendi ama fiyatı hiç yükselmedi. istanbul’da bile talep yokken bursa ne alaka onu anlamadım. sadece cumartesi pazar gelip 4 sahne yapsalar full çekerdi belki de. tayyip’in 7/24 miting yapması gibi müzikal mi olur?
hesabın var mı? giriş yap