• taşak geçmenin amerikalısı gibi birşey algıladım ama küpekmiş. şuna çok benzettim ben arkadaşı.
  • hallerine epey üzüldüğüm, normal nefes alamayan, doğal bir görüş açısına sahip olmayan; canı yanmadan koşamayan, yaşamı eziyet köpek ırkıdır.
  • pitbull'un küçük eniştesi. hani şu tutulmaması gereken. (sevimlilik anlamında da olabilir gözüpeklik anlamında da)

memleketinde fanları t-shirt basmışlar. (bkz: american bully is not pitbull)
  • bu köpeklerin ısırma saldırma gibi bir olayı olmadığını söylüyor bazıları, yine youtube'da videosunu izledim sahibi sinirlenince silahtan tehlikeli falan dedi, bilen besleyen arkadaşlar varsa bilgi ve tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.
    köpek çok korkutucu görünüyor, ama bir arkadaşta var ve hırsıza bile saldırmadığını söylüyor, eğer söylendiği gibi uysal bir ırk ise alırım bir dal.
  • bir adet blue renkte almak istediğim canavardır nerden nasıl alabilirim bilen duyan varsa yeşil bekliyorum
  • (#65372174) cock adlı hocam köpegi nerden ve kaca aldın ? türkiyede malum safkan bulması zor pocket bully lerde güvenilmiyor heryere senin köpek güzel gözüküyor merak ettim ?
  • ismindeki american ibaresinin hakkını sonuna kadar veren bir ırk. toadline bully diye aratarak türünün nadide örneklerine göz atabilirsiniz.
  • bugün itibariyle köyceğiz de komşumuz bahçesine koyduktan 2 saat sonra elektirik sayacına bakmaya gelen habersiz personelin kolunu parçalamıştır. yazık olmuş.
  • bütün dünyayı kasıp kavurun, ülkemizde de yeni yeni duyulmaya başlayan pitbull'dan devşirme bir köpek türüdür. yeni olmasından mı yoksa karizmasından mı bilinmez ama fahiş fiyatlara satılmaktadır.
    pocket, classic, standart, extreme ve xl olarak beş kategoriye ayrılırlar. ufaktan, büyüğe bir sıralamadır. ve pocket ile xl can'dır.
  • yaklasik 10 aydir "blue nose standart" olan bir disiyle birlikte oldugumuz köpek irki, su ana kadar ki izlenimlerimize göre,

cok nadir havlayan (gözlemlerimize göre sadece tedirgin oldugunda hirlama ve havlama moduna giriyor), gucu ve guclu cenesi yuzunden oyun oynarken ufak tefek dis gecirme/cizme olaylarini es gecersek herhangi bir agresifligi olmayan, surekli etrafinda insan isteyen, gunluk 1-1,5 saat aktiviteyle mutlu olan, geri kalan zamanlarda orada burada uyuyan, özellikle turkiyede herkesin pitbull sandigi bir cinstir.

korkutucu görundugu dogrudur... :)

4 aylik: 15kg
    görsel

7 aylik: 28kg
    görsel

1 yas: 33 kg
    görsel
hesabın var mı? giriş yap