şükela:  tümü | bugün
 • büyüdüğünde american woman olacak kişi.

  bonus: *
 • efendim bu oyuncak bebeklerin tanricasidir. abd'deki 4 ya$ civari her kiz bu bebeklerden ister. fikir kendine benzeyen (sac, goz, ten rengi) bir bebek almaksa da tarihi karakter bebekleri de vardir.

  fotograf studyolari vardir. cocugunuz cikardiklari dergi icin kapak fotografi cektirebilir. hic boyle $eylerle i$im yokken beni dumur etmi$ olan $eyse bu dukkanlarda kuafor olmasidir. kuafor sizin ya da cocugunuz icin degil oyuncak bebeginiz icindir. ufacik sandalyeler vardir bu kuaforde. oyuncak bebekler saclarini yaptirir burda. butik kisminda ufaklik ve oyuncak bebegi icin kiyafetler satilir. dukkanda ordan oraya anla$ilmaz bir sevincle ko$u$turan, kendinden gecmi$ anne-kizlari gorursunuz. kisacasi (bkz: the twilight zone)

  http://www.americangirl.com/
 • bildiginiz siradan bebekleri pazarlama dehasiyla 100 dolara satan bir magaza. icindeki birsuru cesit bebekden cocugunuza en benzeyeni secebilir, onunla ayni kiyafetleri satin alabillir, oyuncak bebegin sacini 30 dolara ordurebilir ( evet ohaaa) saga sola kosturan yuzlerce anne ve kizi seyredebilirsiniz.
  5 yasindaki kizlar ne verilen paradan haberdardir ne de marka olgusundan ama bu bebege bayilirlar. ona diger bebeklerine oldugundan daha farkli davranirlar.yere goge koyamazlar.
  cocuk ve oyuncak bebek kiyafetlerinin takim olanlari bu magazada cok pahalidir. ama cok guzel modelleri cin yapimi cok daha ucuza e-bay den alinabilir.
 • çok güzel bir tom petty and the heartbreakers şarkısı. 77 yılında çıkmış.
  her dinlediğimde aklıma elliot reid çıldırması gelir.
 • oyuncak bebek olayında çıtayı arşa taşımış marka.

  yalnız bazı kıyafet setleri bebeğin kendisinden pahalı.
  geçenlerde tam almak üzereyken, eşimin "ben bile 200 lira kıyafete zor veriyorum 5cm'lik elbise için çok" demesiyle vazgeçip, yurda döndükten sonra çeşitli sitelerde bin bir çeşit kıyafet satıldığını görünce pişman oldum.
  bir dahaki sefere artık. daha 1,5 yaşında zamanımız bol.