şükela:  tümü | bugün
 • güzel bir lady antebellum parçası.
 • (bkz: andrea arnold)
 • film bitince çalışan herkesin adı ne iş yaptıkları yazmaksızın alfebetik sırayla yazıyor.
  film bittikten sonra bile iyi bi fikirle karşılaşabiliceğiniz bi film
 • film ekimi'nde gösterilen film.

  shia labeouf denilen adam hızla oscar'a ve türevlerine yürüyor hatta koşuyor, o ayrı mesele. başroldeki sasha lane'de yeni bir keşif olmuş, devamı gelir büyük ihtimalle.

  yönetmen andrea arnold'u daha önce fish tank ile tanıdım. fish tank duygusu, hikayesiyle iyi bir filmdi. bu da iyi bir film. 2 saat 43 dakika sürecek bir film değil sadece. seyrederken 3 kere bitiyor duygusu uyandırıyor, çokca kendini tekrarlıyor. çokca kendini tekrar ettirdiğinde sadece ana karakterlerle ilgili biraz daha ipucu yakalıyorsunuz sadece.

  filmin tanıtımında amerikan gençliğini en iyi tanımlayan filmlerden diyordu.
  bu kadar süre içerisinde filmdeki karakterler hala yüzeysel kalıyor ve derine çok fazla inmiyor, sadece oğlan ve kıza odaklanıyor ve onların hafif bir evrimleşmesi anlatılıyor. beki amerikan gençliği dedikleri şey tam olarak bu, bokun tam ortasında sorgulamayan ve eğlenmeye işini yapmaya devam edenler... bilemiyorum.
 • bir sahnesinde trump a çok güzel ve yerinde bir giydirmenin de olduğu lady antebellum un şarkısına gönderme yapan andrea arnold filmi.2016 filmekimi nin en iyilerinden.
 • filmin karakterlere bakış açısı çok güzel ve çok etik.

  star'a yani filmin baş karakterine gerçek hayatta kendinle ilgili nasıl bir film yapmak istersin diye sorduğunuzda bu filmle aynı duyguları vermek isteyeceği bir film yapardı.

  anlatılan kesimi 'tanıdım' diyebilirim bir film sayesinde. neler dinlerler, neler hayal ederler.

  kocaman bir bravo.

  film budur.