şükela:  tümü | bugün
 • "paraya ihtiyacı olduğu için striptiz yapmaya başlayan güzeller güzeli tıp öğrencisi mary, hocalarından biri tarafından tecavüze uğradıktan sonra aşırı vücut modifikasyonu, ameliyat, işkence ve seks dolu bir yeraltı dünyasına doğru karanlık bir yolculuğa çıkar ve doktorlara karşı inancını yitirir. bu ameliyatlar hastalar üzerinde derin izler bırakır." gibi bir tanıtım yazısı iyi ki olan 2012 yapımı film.

  1 saat falan inse, 1,5 saat film sürse 2,5 saat...

  (bkz: cevab veremedim)
 • kana estetiğe, neştere, memeye doydum. transın barby olması ve sevgilisinin kafayı yiyip hepsini imha etme planı gerçek dışı gelen tek kısım oldu. yoksa ben mi psikopatım laynn.
  hocası tarafından tecavüze uğradıktan sonra psikopata bağlayan daş ablamızın işin bokunu çıkarıp adamı ağaç gibi budama yaptığı sahneler dışında kulubun sahibinin sağ kolu lance abimizin hikayesi işlense daha eğlenceli ve kanlı bi film izlerdim diyorum.

  porno gibi geçiştirilmiş sahneler bol bol olan bu düşük bütçeli popcorn filmi yeterince yüzeysel ve itici.
 • ciddi kurgu sorunları olan başarısız korku filmi..kopuk kopuk olmuş; sanki filmi iki ayrı yönetmen çekmiş gibi. ayrıca abartıldığı kadar da kanlı sahneler yok..tek olumlu yanı başroldeki kadının başarılı oyunculuğu.

  izlemeyin, zamanınıza yazık. 3/10
 • yonetmenligini filmde de gordugumuz ikiz kiz kardeslerin yaptigi yapim.
 • akılda kalıcı çok sahnesi olan film. insanların ne kadar saçmalayabileceğini gösterebilmiş bir film olmuştur ayrıca.
 • izlerken nedense "*" filmini hatırladığım tıbbi-ajda-tetto-lep lep-i dörtlemesidir efendim.
 • jen ve slyvia soska kardeşler tarafından yazılan ve yönetilen korku filmi ya da b class film. tür ve konu itibariyle the human centipede ayarında arıza bir konuya sahiptir.
 • avrupa sineması havası olan kanada yapımı film. izlediğim en ilginç filmlerden, hafif sado-mazo. yönetmen kızlarımız inanılmaz ilginç ve senaryoya uygun bir hava yaratmış, gerek müzikler (ki müthiş uyuyo her sahneye) gerekse mekan ve renkler birbirlerini müthiş tamamlamış. ilk 1 saati pür dikkat izletti kendini sonrasında biraz dikkat kaybettim azcık da sıkıldım ama izlediğime hiç pişman olmadım. ufkumu bile açtı diyebilirm.

  --- spoiler ---

  filmin daha başlarında başrolün çılgınca tecavüze uğraması oha lan şimdi nolcak bitirdiniz filmi dedirtti, filmin o an başladığını bilemedik!

  ayrıca; ikizlerin ameliyat sahnesinde çalan i want your body bir sahneye bu kadar uyamazdı.

  i want your body, and you want my body so, don't tell nobody

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  --- spoiler ---

  american mary, tecavüz ve intikam konusuyla sınırlı kalabilirdi ve bu halinden çok daha iyi bir film olurdu. ya da örneğin sadece mary'nin maddi nedenlerle tıbbı bırakıp body modification alanına geçmesi üzerine de bir film olabilirdi ve yine çok daha iyi bir film olurdu. ama ikisi de eşit ağırlığa sahip bu farklı hikayelerin iç içe geçirilmesi iyi sonuç vermemiş.

  --- spoiler ---

  --- spoiler ---
 • gore, korku ve gerilim'in hepsinden biraz ama aslında hiçbiri olan film. zaman kaybı.