şükela:  tümü | bugün
 • gerçekten çıkıp çıkmayacağını merak ettiğim oyun.

  avrupa'dan sonra tekrar usa yollarında direksiyon sallamak mükemmel olacaktır. ne zaman çıkacak? hangi eyaletlerde geçecek? kamyonlar nasıl olacak?

  edit: az kaldı öğrenmemize.
 • euro truck smilator un yerini tutmayacak oyun.

  neden derseniz bugun biraz baktim yayimlanan resimlere filan sehir grafikleri ets2 den kotu gibi. zaten arabalar da kaba. ets2 de kabinin icinden amortisor vs etkisiyle biraz oyunun icine girebiliyorduk bu iyunda oyle olmayacaktir. araclarin yapisindan oturu. insallah guzel oyun olur.

  en son scania truck smilator oynamistim gercekten guzeldi. zorlu yollarda kurallara uyarak dorseyi carpmadan ulastirmak. bi de extreme truck smilator2 var o da harika oyundur. ormanlarin icinde vs. araci durdurup cok manzara izledim. pc kaldirmadigi icin ets2 yi oynayamadim. bu oyunu da oynamam zor cunku pc yenilemeyi dusunmuyorum. ne zaman akillilik edip konsollara cikarirlarsa o zaman super olur iste*
 • (bkz: reserved) (yaz aylarında gelen işsizlik)

  ets'den daha iyi olacağını düşünüyorum. genç tırcılar rahatsız olmasın ama amerika'nın tır kültürü bambaşka. araçları dahi değişik. peterbilt, mack vs çok şahane şeyler. yeni modelleri de eskilerini aratmıyor. bunun haricinde arizona civarında avusturalya gibi road train olayı var. hiç olmadı çift kasa olayı var. bunlar hep işleri güzelleştirecek şeyler.

  daha şimdiden arizona dlc'sinin (sanırım) ücretsiz yayınlanacağı da söylenmiş. neden arizona? çünkü hep gördüğümüz şu manzara oradan: http://www.tellurideinside.com/…-valley-arizona.jpg

  burası önemli çünkü korkunçlu tırcı hikayeleri dahi bu bölgeden gelir. ayrıca daracık orman içinden geçen yollar gördüm bir yerde. umarım ets gibi yayla misali yollarla donatılmaz da, daracık, bol virajlı haritalar sunarlar. hatta keşke şuna benzer şeyler olsa: http://www.oyunkatalog.com/…ds/2014/04/extreme5.jpg

  umutluyuz. çıktığında oyunlar için vaktim kalmayacak ama yine de bekliyoruz merakla. sanırım 22 ağustos'a gün vermişler. edit: mart 2015 diyor scs.

  http://blog.scssoft.com/…s-from-american-truck.html
 • sırf peterbilt tırları için bile oynancak olan oyun. mevsim olayları da olursa (kar, fırtına, kasırga, tornado) yeme de yanında yat.
 • alfa sürümünün 1 saatlik oynanış videosu yayınlanmış.
  https://www.youtube.com/watch?v=qsuklmqbjyq

  bir de 4 monitörle denemişler.
  https://www.youtube.com/watch?v=eevqxpcquwu
 • teknoloji marketinizden oyunun promosyonu olan 12.5 gr esrarı almayı unutmayın.
 • steam'de olması bile heyecanlandıran oyun.
 • scs'nin klasik optimizasyon sorunuda olmazsa süper olacak oyun. avrupa yollarından sıkılmışken tam zamanında geliyor.
 • geçtiğimiz hafta teaserı yayınlanan oyun. buradan izlenebilir.
 • trailerı yayımlanmış olan güzide oyun. yıl sonuna kadar çıkması bekleniyor.