• oldukca esrarengiz bir konusu var. lost gibi bir gizem perdesi olacak olaylarin uzerinde;
    #whodrewthedicks
  • y tho eşliğinde izleyip "adamlar ciddi mi yoksa bizimle taşak mı geçiyor" şüphelerimi dizginleyebilmek adına google'a koştuğumda, dizi yapımcılarının funny or die olduğunu öğrendim. tamam, izlenir bu.
  • fragmanından anlaşıldığı kadarıyla daşşak mı geçiyorlar yoksa gerçekten böyle bir dizi mi yapmışlar denilecek bir konusu olan dizi.
  • --- spoiler ---

who drew the dicks ulan!?

--- spoiler ---
  • merakla #siklerikimçizdi diye düşünmeme sebep olan yeni netflix dizisi.

kim çizmiş olabilir
  • dibine kadar ergenlik üzerine bir reality show parodisi.
    bu ne saçmalık diye düşünürken izlemeye devam ediyorsunuz, başarılı.
  • netflix yeni mockumentary tarzında çıkardığı dizidir. pilot bölümünde başka bir dizideki yan oyunculardan birini okuldaki öğretmen rolünde görünce gerçek olmadığını anlama rağmen gerçek bir olaymış gibi ilgi çekebiliyor ve arabaya malfat resmini kim çizdi diye komplo teorileri üretiyorsunuz.

--- spoiler ---

ayrıca dizide madison rolünde oynayan türk oyuncu aylin bayramoğlu var.(dylan'ın kameramanken memelerine zoom yaptığı okul kanalı sunucusu kız.)
    --- spoiler ---
  • diziden ziyade ergen bir youtuber'in işi biraz ciddiye alıp çektiği videoya benziyor. netflix çok saçma başka diziler de çekti ama onların reklamını bu kadar yapmıyor genelde. aşırı hayal kırıklığına uğradım.
  • making a murderer ve meşhur podcast serial karışımı parodi dizi.

çok eğlenceli.
  • beklentiler konusunda tartışmak anlamsız tabiki de dizinin anlatım şekli konunun işlenişi gayet iyi ve sürükleyici. zorba olma kanka ol mavrasını hollywood vari anlatımına değişik bir yorum getirilmiş. bence agatha chrıstıe romanlarını ve tarzını seven herkesin hoşuna gidebilecek bir kompozisyon olmuş.
hesabın var mı? giriş yap