şükela:  tümü | bugün
  • başlığın "amerika erdoğanı yıkmak için elinden geleni yapıyor" olması gerekiyordu ki elli karakter sınırı..

bunu söyleyen akp milletvekili değil, on yıllarca abd büyükelçiliği yapmış nerdeyse cumhuriyetle yaşıt chp eski milletvekili şükrü elekdağ.

bazılarına göre akp yalakası olacaktır ama aklı başında insanlar aynı şekilde düşünüyor.

kısaca burdan izleyebilirsiniz
  • (bkz: so?)

(yani umurumda degil erdoganin yikilmasi manasinda "so?")
  • so'su batı imparatorluğu türkiye'nin iyiliğini istiyor, erdoğan gitsin istiyor.

baharlar gelecek, çiçekler açacak, böcekler uçacak..

(bkz: hayat güzel olacak)

(bkz: yersen)
  • bunlar hep amarıganın, dıj mihrakların oyunu ülkemizin yüce mimarı biricik reyizimizi fakir ve sefalet içindeki amarıgalılar çekemiyor, kıskanıyor ondan yapıyorlar hep...
  • eee bize ne aq , abd orada gidin reza'nızın önüne yatın hem reza'yı hem de sahibiniz erdoğan'ı kurtarın, tutan yok. sonra partinin resmi yayın organında canlı yayına çıkarır arkaya da bir bayrak koyar şovunuzu yaparsınız.
  • çünkü erdoğan ameriga'nın bölgedeki menfaatlerini önlüyor, dik duruyor, eğilmiyor. tamamen ulusun menfaatleri üzerinden politikalar yapıyor. yol yapıyor. köprü yapıyor. uçak yapıyor. roket yapıyor. roketatar yapıyor. güdümlü yapıyor. güdümsüz yapıyor. bölgenin reisliğine oynuyor. bop eş başkanlığı yapıyor. iran'ın yaşam hakkını savunuyor. müslüman alemine abilik yapıyor. hıristiyanlığı bombalıyor.

ne çok şey yazarsınız değil mi böyle. yorulmayın diye ben yazdım.
  • "n"yi değilde,yapıyorda ki "r" yi düşürseydin başarabilirdi.
    işte bu yüzden başaramıyor,başaramayacaksınız!
    kefeni giyip geliyorum.
    tanım: tanımlanamadı.
  • işte bunlar hep (bkz: amerikanın oyunları)
  • aklı başında insanların düşünmeyi bırak ciddiye dahi almayacağı iddia.

abd düşürmek istese dava uzun soluklu süreçle uğraşmayacağını bilmeyen eski büyükelçi zırvası.
  • amerika dedi değil mi milyonlarca eur’yu rüşvet olarak alın diye. ya sen önce üzerine düşeni yap. sonra detayda boğulmaya çalışılırsan merak etme millet bunu anlayışla karşılar. ama sen her boku ye. yakalanınca üstünü kapat. adamı elinden kaçır. oradan ötünce amerika erdoğan’ı yıkmak için herşeyi yapıyor de. yıkılmasın da ne olsun böyle fırıldak siyaset. ben bunları siyasi parti sanıyordum ama bunlar ahmet şık’ın dediği gibi kaynağı maddiyat olan büyük bir mafyaymışlar. escobar yanlarında bok yemiş. övünecek miyiz bu şeylerle. eyy elekdağ.