• amerika da olsa öğretmen türk öğretmeni tipinden hallicedir. orda da az maaş veriyorlar belli..
  • 4 dakikalık yürüyüş videosuyla bahçesinin yarısına gelinen okul. o nasıl lise aq. bizim üniversitenin kampüsü 3 dk da bitiyordu.
  • 100 türk lisesin bir araya gelse sağlayamayacağı imkanlar içeren 1 amerikan lisesi.
  • neyse ki, kendilerine gavur diyerek kendimizi avutabiliriz.

alibeyköy eml ye burdan slm olsun
  • bütün amerikan filmi klişelerini gördüğümüz klip.
    cheerleaderlar, nerdler, jessicalar, jasonlar, yakışıklı oyun kurucular, kimya laboratuarları, geyik hocalar, bando takımları, okula camaro ile gelmeler.

hani filmdi lan bunlar. bizim dizilerde de tüm ülke yalıda yaşıyor, onlarda öyle gösteriyorlar ama gerçekte öyle değil diye düşünüp üzülmüyorduk, öyleymiş. can sıktı

şimdi bunlar kocaman bahçeli, şişe süt ve gazete dağıtılan müstakil evlerde yaşayıp sabah kahvaltısında mısır gevreği de yiyorlardır allah bilir.
  • iyi ki bizde yok böyle şeyler, böyle şahane ortama girsem (bkz: pompei’nin kısmetsizi) gibi kalırdım ortada.
  • ben meslek lisesi okuduğum için hiç özenmedim. ortam daha güzeldi fight club gibi falan. genleri bu şekilde ben ne yapabilirim?
  • amariganin guzel pr larindan biridir los angeles ve diger sehirleride boyle inanilmaz tanitir ama seehirr tam hayal kirikligidir lisede 2 sene uni abde okuyan biri olarrak bizdeki bagcilarddaki haci husrevdeki liselerr neyse buradakiler daha lestir oradada ozel liseler vardir kimse cocugunu devlet yada state okullarina gondermez ya evde egitir yada parasi varsa ozel liseye gonderir davulun sesi uzaktan hos gelir bu videodaki gibi hayal edip gidenler zenci cetelere harac verme veya kestaneyi cizdirme riski ile karsi karsiyadir
  • (bkz: net kıskandım)

biz beden eğitiminde rahat hazır ol yaptık amk.

milli savunma dersine, din eğitimi dersine girdik.

bir hocam da bana fizik kimya matematik hayat demedi, hep üni kazanalım diye ders çalıştık. bu çocuklar bunun farkında.

steve jobs lar bill gates ler boşuna ordan çıkmıyor.

(bkz: adam haklı beyler)
  • renksiz tatsız iğrenç bir ülke olduk. gören inanmaz bu ülke akdeniz ülkesi olsun 4 mevsimi yaşasın 50milyona yakın genç nüfusu olsun
hesabın var mı? giriş yap