şükela:  tümü | bugün
  • şuradaki videoda bulunan abimiz
    istilacılara evini açmak yerine kovduğu için hayatı kararabilir. bakalım zengin birisine ne miktarda zarar verebilecekler.
    (bkz: sjw döneminde gerçekleşmiştir)

edit: (bkz: doxxing)

edit: okuma yazma bilmeyen "ya ama orası serbest yol" diyecek olan aptallara ithafen
    https://maps.app.goo.gl/gjnvmqaxmuojn1yp8
    tabi siz onu da beceremezsiniz (kaldırılmış görsel)yedek link
    tabi okumanız da yok. "private street-access limited to residents" yazıyor.
    ingilizce bilmediğiniz için yardımcı olayım "özel sokak, giriş burada oturanlarla sınırlı"
    de hele şunun türkçesini dediğinizi duyar gibiyim, anlayacağınız şekilde açayım:
    "gardaş burası bizim mekan, yallah evine!"

işgalcileri destekleyenler ikiyüzlü olmadıklarını evlerini bana vererek kanıtlayabilir. maaşın da yarısı bir zahmet çalışıyorsun ama bize para vermiyorsun.
  • bu adamda daha ne makinalar vardır, ayrıca bildiğim kadarıyla birinin bahçesini işgal etmek amerika da suç. hele böyle hedef göstermelerden sonra adam birisini öldürse kimse çıkıp niye yaptın demez ve zaten belli ki parası çok, kefalet ödeyip çıkar.
  • arınma gününü hatırlatmıştır.
  • google'dan doxxing veya doxing anlamını aratan başlıktır.
  • amerika'nın işgal edilemeyeceğinin kanıtı olan amerikalı.

bizim zenginler hemen topuk.

amerika'yı amerika yapan şey nedir diye sorsalar bunu ve bunu gösterirdim. bireysel silahlanma, zenginlik, özgürlük, özel mülkiyetin korunması. liberalizmin bütün tanımlarını unutun ve bu iki resme bakın. senin ülkende devletin sosyal devlet adı altında %65'e varan vergiler alıp senin mülkünün güveliğini sağlayamazken, amerikan liberalizmi sana bu hakkı veriyor. öldür.

burada isteyen övebilir, isteyen yerebilir ama asıl sorulması gereken öküz gibi vergiler alınırken neden özel güvenlikli sitelerde oturmak için ayrıca paralar harcıyoruz?
  • abd'ye komünizm gelmiş gibi görünmesini sağlayan durum. komünist ülkelerde bile şu olayı göremezsiniz fakir gidecek zenginin evini basacak falan. mümkün değil.

eleman eline ar-15 almış bekliyor ama kalabalık içinden bir mermi gelse kim vurduya gider. o ateş edene kadar kevgir yaparlar. eylemciler de silahsız değil ki.

lenin şu olayı görse duygulanıp gözlerinden bir damla yaş süzüleceğine yemin edebilirim.
  • (bkz: doxx ne lan)
  • ırkçılık var diyerek market yağmalamanın elle tutulur bir tarafı olmadığı gibi milletin evine saldırmak da haklı bir mücadele değildir adamın yerinde ben de olsam silah çeker öyle yapardım gelin bakalım azdan az çoktan çok gider.
  • keşke bir kaçını indirseydi. bunların amacı artık siyahiler falan değil. taşkınlık. ne işin var senin başkasının bahçesinde.
  • kişiliksiz ve daha önce kendini hiçbir grup içerisinde var edememiş kişiler, hızlı kabul gördükleri gruplara girdiklerinde genelde o grubun saygınlığını yitirmesine sebep oluyorlar. güzel şeyler başarmak isteyenlerin de adını kirletiyorlar.

örneklerim şöyle:
    - amerika'daki mevcut eylemlerde insanların malına mülküne zarar verenler.

- doğuştan kadın olmayan kimsenin feminist olamayacağını iddia eden ya da insanlara cinsiyetleri üzerinden negatif tutum sergileyen feministler.

- et yiyen herkesle canhıraş kavga eden ve insanları bilgilendirmek yerine nefret saçan veganlar.

- tuttuğu takım için insana zarar vermekten çekinmeyen spor takımı taraftarları.

- cümlelerine "bu feministler..." diye başlayan (özellikle) erkekler.

ve daha niceleri.

her şeyi bok etmekte ve amacından saptırmakta üstünüze yok. tebrik ederim.