• ırkçılık var diyerek market yağmalamanın elle tutulur bir tarafı olmadığı gibi milletin evine saldırmak da haklı bir mücadele değildir adamın yerinde ben de olsam silah çeker öyle yapardım gelin bakalım azdan az çoktan çok gider.
  • bu adamda daha ne makinalar vardır, ayrıca bildiğim kadarıyla birinin bahçesini işgal etmek amerika da suç. hele böyle hedef göstermelerden sonra adam birisini öldürse kimse çıkıp niye yaptın demez ve zaten belli ki parası çok, kefalet ödeyip çıkar.
  • google'dan doxxing veya doxing anlamını aratan başlıktır.
  • kişiliksiz ve daha önce kendini hiçbir grup içerisinde var edememiş kişiler, hızlı kabul gördükleri gruplara girdiklerinde genelde o grubun saygınlığını yitirmesine sebep oluyorlar. güzel şeyler başarmak isteyenlerin de adını kirletiyorlar.

örneklerim şöyle:
    - amerika'daki mevcut eylemlerde insanların malına mülküne zarar verenler.

- doğuştan kadın olmayan kimsenin feminist olamayacağını iddia eden ya da insanlara cinsiyetleri üzerinden negatif tutum sergileyen feministler.

- et yiyen herkesle canhıraş kavga eden ve insanları bilgilendirmek yerine nefret saçan veganlar.

- tuttuğu takım için insana zarar vermekten çekinmeyen spor takımı taraftarları.

- cümlelerine "bu feministler..." diye başlayan (özellikle) erkekler.

ve daha niceleri.

her şeyi bok etmekte ve amacından saptırmakta üstünüze yok. tebrik ederim.
  • bu nasıl zengin lan koruması falan yok mu amk dedirtmiştir.
  • fake news denilen olgunun nasil yayilip gercege burundurulup yayinlandigini gosteren uyduruk video. kimse baska kaynaktan acip okumadan, birisinin yaptigi videoyu oldugu gibi kabullenmesi goruluyor. confirmation bias islevi gorup, altina da herkes zaten varolan dusuncelerinin onayi gibi yorum yaziyor. mesela bu tur videolari komple teorilerinde de cok goruyoruz, sikimsonik goruntu analizleri vs... enhance!

edit: tabi bahsi gecen bir videoda bir cerceve yok, o insanlar kim, neden-nereye yuruyor?

https://twitter.com/…arx/status/1277398234055483393
    https://twitter.com/…arx/status/1277408006137921541
    https://twitter.com/…arx/status/1277434298170257408

edit2: st. louis şehrinde protestocular belediye başkanının evinin önüne gidiyor, istifasını istiyorlar. (belediye başkanı da şehrin en lüks semtinde oturuyor), evinin önünden geçen protestocuları gören karı-koca protestoculara yarı otomatik silah ve tabanca doğrultuyor. şimdi esas bomba geliyor: protestocuların belediye başkanının istifasını istemenin sebebi: belediye başkanı polis gücünün fonlamasinin durdurulmasını isteyenlerin isimlerini ve adreslerini paylaşıyor (ifşa ediyor / doxx'luyor).
  • severler öyle protestocuları, tiplere bak hele sabah kalkıp ot çekip, akşama kadar belinde silah, şekil şemal o biçim, pıstırılmış arabalarla belalı rap müzikler falan, ee sen ne istiyorsun diye sorunca, zenginlerle eşit olmak istiyorum, has siktir amk.

mal mülk sahibi olmak için ne yaptın, hayatın boyu kaç saat çalıştın ? hiç. sonra benim de fancy arabam evim falan olsun, has siktir tekrar.

ulan o gördüğünüz alana private property derler, içeri zorla girenin ağzına mermi doldurmak serbesttir, akıllı olmak gerekir.

not : adamın elinde ar-15 değil m-16 var, sıkı silahtır. yalnız kadına silah tutmayı öğretmesi gerekiyor.
  • ırkçılığa karşı olma bahanesinin arkasına saklanarak önüne gelen yeri yağmalamanın hiçbir açıklaması yok

ayrıca belli ki gayet zengin biri, yığ koruma ordusunu kapıya, adımını atanı delik deşik etsinler olsun bitsin, devletin koruyamadığı yerde insanlar kendilerini korumak durumundadır

ayrıca sözlük ve sosyal medyada bu yağmacıları canla başla savunanların evinin ülkemizdeki sığınmacılar tarafından basılıp başlarına aynısı gelmesi dileğiyle...
  • internetin de ne kadar tehlikeli olduğunu gösteren olay. düşünsenize her bilginizi bulabiliyorlar. evinizi basabiliyorlar.
  • ev demissin de, bu bildigin malikane.
hesabın var mı? giriş yap