şükela:  tümü | bugün
 • private street denince aklıma 2 blokluk sitenin etrafını kapatan mallar geliyor. hatta 30 blokluk da olsa kamuya ait alanları ka pa ta maz sın ız. kanuni alt yapısı da olduğunu sanmadığım uygulama. istanbulda böyle bir evimiz var site içinde parkını yolunu belediye yapıyor site yönetimi etrafını çevirip bekçi dikiyor.

  bu uyuşturucu satıcısı kılıklı adamın da yaptığının farklı olduğunu sanmıyorum. elinde uzun namlulu silahla bekleyen adam kanuni hakkı olsa o kapıyı kilitlemeden önüne bekçi koymadan açık bırakmaz.
 • planli olarak evini yagmalamaya gelen gangster cetesine karsi evini korumus koca yurekli insandir. bir iki iti vursa daha guzel olurdu tabi, devleti otoriteyi tanimiyoruz anarsi manarsi diye gezen gotverenler mermiyi yiyince imdat polis yokmu,imdat devlet bizi kurtar diye bagirirlar ,bizde eglenirdik biraz.
 • yalnız bu zengin arkadaşlar demokratmış ehehe ;)) ahlaki üstünlükçü sjw tayfanın kendi yaptıkları salaklıklar sonucunda, bir sonraki seçimlerde trump'ın rekor oy alacağının bir başka kanıtı olsa gerek bu olay. bu arada iş kendi mülküne gelince saniyesinde demukratlığı unutup silahına sarılan bu çifti de zerre savunmuyorum. etme bulma dünyası netekim.
 • valla sjw amerika’da saçma bir hal aldı.
  polis teşkilatının varlığı sorgulanıyor bir kere ki hayatımda daha saçma pek az şey duydum.
  şu anda hala var olsalar da sineği incitmekten korkuyorlar, dolayısıyla işlevsizler şimdilik.
  bu durum avrupa gibi kurallara uymanın alışkanlık olduğu, eğitime önem veren yerlerde tolere edilebilir ama mankafa dolu amerika’da atıp tuttukları beyazların daha doğrusu beyaz yakaların kendini savunmaya odaklanmasına neden oluyor. protestoların gidişatı en çok silah karşıtlığını yaralamış görülüyor.
  adamlar sessiz durmak zorunda bırakılıyorlar ama emeklerini, ailelerini, varlıklarını ve geleceklerini kan emici bir türden gerekirse fiziksel olarak birebirde korumaları gerektiğini öğrendiler.

  not: yanlış anlaşılmasın siyahlık beyazlık değil kan emicilik kriteri.
 • basbaya sınıf çatışmasını içeren görüntülerdir.

  hani marx yanılmıştı? hani sınıf da çatışma da yoktu?

  edit:eylemcilerin de silahlanması gerektiğini gösteren olaylardır. bir örgüt vs kursalar da 3-5bin eu yollassak. zenci arkadaşlarımızı silahsız bırakmamalıyız.
 • bu terörist grup twitter’dan “beyazların evine gidip bizim olanı alacağız” diye açık açık tehdit etmişti.
  adam da makinalıyı çıkarmış gel al bakayım demiş.
 • amerikan dölü kendi arasında para için bir savaş yapıyor, bu durum okyanus ötesinden bizim götümüzü kaşındırıyor. herkes bir taraf tutuyor.

  (bkz: amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz)
 • inci dişli zenci kardeşlerimi kutlarım.
 • silahları tutuşları aşırı amatörce, özellikle kadının silahı tutuşu tam bir facia. karşılarında gerçekten onlara zarar vermek isteyen bir grup olsa idi işleri çok çok zor olurdu.
 • adamın evini yağmalamaya gidersen, özel mülküne girersen adam da çıkarır gösterir gel bakalım diye.

  yavşaklığın alemi yok. adamın belki kızı, torunu, koruduğu biri var evin içinde? bu işin sonunda iyi ki iki tanesine sıkmamış.

  50 kişi, yüzleri kapalı çevirmişler korkmuş bir aileyi. ne güzel olay. ya.